Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen és mekkora költségeimne...

Milyen és mekkora költségeimnek lesznek egy új autó vásárlásakor?

Figyelt kérdés

Gondolok itt eredetiségvizsgálatra, átírásra, biztosításra és egyebekre, illetve azon költségekre, melyek a vásárlást követő szervizeléskor merülnek fel.

Vásárlás után mit érdemes megnézetni/cserélni az autón?


2013. ápr. 21. 19:26
 1/3 anonim ***** válasza:

Itt ki tudod számolni a díjakat, ezen kívül csak a biztosítás jön rá:


[link]


Hogy mit érdemes megnézetni/cserélni és mennyibe kerül, az erősen függ a típustól és attól hogy milyen motorral szerelt.

2013. ápr. 21. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nagyon függ az autótól is az üzembehelyezés költsége. Kiskategóriás autónál többet számláznak ilyen címen. Ez átlagosan kb 100 ezer Ft. Ebben benne van a nullrevízió, eredetvizsga, eü csomag, rendszámtábla, forgalmi, matricák, stb. Biztosítást érdemes a neten kalkulálni, nem kell feltétlenül elfogadni a kereskedés által kalkuláltat.
2013. ápr. 21. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én úgy értettem, hogy használtról van szó - hiszen új autón gondolom nem kell semmit cserélni vásárlás után. :)

Új kocsi vásárlásakor úgy szokás (illetve úgy volt szokás amikor utoljára új autót vettem), hogy a kötelező dolgokat, mint a forgalombahelyezés költségei és a kötelező tartozékok már tartalmazta a kereskedőtől kapott ajánlat.

2013. ápr. 21. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!