Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ha az autómon most egy 4,5Jx13...

Ha az autómon most egy 4,5Jx13 jelzésű acélfelni van fenn, amin az ET45 is szerepel, akkor milyen alufelnit tudok rátenni?

Figyelt kérdés

Elvileg ez a gyári acélfelni rajta, úgyhogy gondolom a mértek adottak nagyjából.

Azt tudom, hogy az ET számtól csak kicsit lehet eltérni. De egy ET38-as jó lenne rá?


Arra lennék ezen kívül kíváncsi, hogy ez a 4,5Jx13-ban a 4,5J (ami a pántszélesség) mennyivel változtatható, és ezzel együtt változtatható az ET szám értéke is? Ergo mekkora méretű felnit lehetne feltenni e helyett? 13, 14 és 15 colos is érdekelne. Légyszi, ha tudtok, írjatok pár váltóméretet, ami jó lehet a mostani acélfelni helyett.


Válaszotok előre is köszönöm.



2013. ápr. 21. 16:43
 1/3 anonim ***** válasza:
milyen autóra kell ?pl márka? típus? évjárat ?
2013. ápr. 21. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

1992-es Vw Polo. Alapból szívem szerint én 14-est raknék rá az alap 13-as helyett, csak nem tudom, hogy milyen méretűt kéne nézni.


Azt tudom, hogy az alap gumimérete 155/50 R13-as. Ennek a váltómérete a 165/60 R14-es. Csak azt nem tudom, hogy ehhez milyen ET számú alufelni kéne.

2013. ápr. 21. 18:05
 3/3 A kérdező kommentje:
*155/70
2013. ápr. 21. 18:19

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!