Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen autót ajánlanátok,...

Milyen autót ajánlanátok, aminek a városi fogyasztása 7 liter körül megáll? ( van pár feltételem)

Figyelt kérdés

Kis méretű legyen, egyáltalán nem kell a hely!

90 le-nél semmiképp se kevesebb, jobb lenne a 110-120 körüli!

Fogyasztás ne legyen több 8 liternél városban!

Jól összerakott autó, kevés hibalehetőséggel, nem extra magas alkatrész árakkal!

Klíma!!


Az ára 1 millió ft-nál álljon meg!

Ne legyen öreg autó!


Ilyet vagy ehez hasonló autót keresek!

Fiatal vagyok, tehát ne legyen egy teljesen hétköznapi autó!

Szeretnék tuningolni rajta idővel! (Esztétika, felnik)


2013. ápr. 21. 14:17
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Jelenleg egy 1999-es 1.6 16v Megane (107 le) a dolgozós autóm. Vegyes használatban stabilan 6,3 litert mutat a computer. Az is igaz, hogy tatásan közlekedek vele, és még klímát nem használtam. Ja, és 1M-nak a felébe se került.
2013. ápr. 21. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Vagy a régi swift 16 szelepes 3 ajtós változata 84 lo de a könyű kasztnihoz bőven elég

[link]



[link]


[link]


És még pénzed is marad tuningolásra :)

2013. ápr. 21. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Corsa 1.7 diesel.
2013. ápr. 21. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Vegyél újat,pl Chevrolet Aveo Sedan pont tökéletes,igaz 2.5 milliótól kapsz vadi újat 2013-asat! Vegyél hitelre szerintem.
2013. júl. 15. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!