Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért festették fel a záróvona...

Miért festették fel a záróvonalat a lámpákhoz?

Figyelt kérdés

Adott egy 6sávos út,4egyenes, és 2 kanyarodó lehet hogy veszélyes, de mondjuk a lámpáknál nem számíthatunk hogy szembe jön valaki velünk. Nem úgy mint mondjuk egy egyenes autópályai, vagy főút vonalon.

Csak szerintem hülyeség??

Hogyha én gondolok hülyeséget akkor kérlek ne haragudjatok, csak nem értem.


2013. ápr. 21. 10:16
 1/3 anonim ***** válasza:

" kérlek ne haragudjatok, csak nem értem. "

-mi se,

ha lerajzolnád,akkor tán egyértelmű volna,hogy mi a problema,

2013. ápr. 21. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
rendben, igazad van lerajzolom később ! :)
2013. ápr. 21. 10:25
 3/3 Beviz Elek ***** válasza:

Màrmint a làmpa elött nèhàny mèteren keresztül mièrt van zàróvonal? (Tehàt mièrt nem lehet sàvot vàltani?)


Ha ez a kèrdès, akkor egy pèlda: BP, Vàci ùt: mentem a vàrosban, haladt elöttem egy autó ès sàvot akartam vàltani jobbra, mert a következönèl fordultam le. Persze a pirosnàl a csövesek kèregettek.... autó oldalt nem volt, lassan mentem àt a màsik sàvba, ès mire kilàttam a kocsi mögül, arra lettem figyelmes, hogy a csöves bentragadt 2 sàv között a vonalon. Szerencsère mèg tàvolabb volt, kicsi korrigàlàssal elmentem mellette, de megtanultam, hogy nem viccböl vannak ott a zàróvonalak. Persze, elvileg mire indulnak az autók màr senkinek nem kène az ùttesten lennie, de hàt ez nem minden esetben jön össze.


Emellett lehet màs oka is, velem ez fordult elö... talà az is lehet, hogy ne vàgjanak közvetlenül a làmpa elött

2013. ápr. 21. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!