Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szeretnék vásárolni egy...

Szeretnék vásárolni egy Aprilia red rose motort. Mik a tapaszalatotok erről a motorról? Érvek mellette/ellene

Figyelt kérdés

2013. ápr. 19. 23:42
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ugyan nem volt ilyen motorom, de mindig is szerettem volna a Simson helyett. Szép egy 50-es, sőt, az egyik legszebb.

A blokkja, ha jól tudom, Minarelli, akárcsak az 50-es enduro-k, supermoto-k nagy részében (Derbi, Aprilia, Rieju, stb). Szóval alkatrészt lehet találni, ha kell.


Ha nem vagy kiemelkedően magas, nagyon kényelmes a gép, én a 180cm-emmel nagyon kényelmesen fértem el rajta, amikor kipróbálhattam egyik haveromét. Az utazója olyan 65-70 körül van, meghúzatva a 80-at verdesi. Haveromé teljesen gyári volt, igaz, ő olyan 55kg. :) Azóta a kipuffon változtatott valamit, és már a 85-öt szabdalja, de akkor visít szegény rendesen.


Összességében ha bejönnek a chopper kinézetű motorok, és nem zavar, hogy a látvány mellé egy 2t hangját kapod, akkor megéri megvenni. Csalódást nem fog okozni, még akkor is tartogat meglepetést, ha egy robogóról, vagy Simsonról ül át az ember.

2013. ápr. 20. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Volt a régi RV és az AM blokkosból is nekem, az RV-vel szite mindig nyélen mentem 10.000km-t, 2.8as fogyasztással. Az AM kicsit lasabb tempónál eszik ennyit, de több az alkatrész hozzá. Bár én személy szerint nem kedvelem.
2013. máj. 2. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!