Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Legkevesebb mennyiért találhat...

Legkevesebb mennyiért találhatok VW Transporter T1-et?

Figyelt kérdés
17 éves lány vagyok. Nem akarom hosszabb utakra használni, más terveim vannak. Nem baj, ha nem tökéletes. Édesapámnak autószalonja és szervize van, és elég jóban vagyunk az ott dolgozó srácokkal, biztosan segítenek ha valami gond van a működéssel. A festés állapota is mindegy, mindenképp át szeretném festeni :)
2013. ápr. 17. 21:33
 1/1 anonim ***** válasza:

T1 vagy T2?


Ugye van eltérés, de a T1 jóval drágább és ritkább - szerintem idehaza T1 körbeablakos buszt nem nagyon fogsz találni, olcsón meg pláne. Ha mindenképpen az a típus, akkor rá kell szánnod 2-3 milliót festés nélkül.

Ha megnézet a mobile.de-t, akkor 5000-től kezdődnek a romos állapotúak, 21 ablakos (Samba) kivitelek vannak 80000 (nyolcvanezer) euró körül gyönyörű állapotban.


Műszakis T2-t láttam tavaly 690.000-ért. Ráadásul azt a sárga T2-t, amit előtte 1 évvel meg akartam venni a bácsitól aki szőnyeget fuvarozott vele vagy 20 éven át. :/

2013. ápr. 17. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!