Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ez miért olyan súlyos hiba,...

Ez miért olyan súlyos hiba, amiért megbuktattak?

Figyelt kérdés
Ma 10 perc alatt buktattak meg forgalmi vizsgán, mert kanyarodás közben súroltam az útpadkát...
2013. ápr. 12. 19:14
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát szerinted? És ha egy gyalogos áll ott,vagy egy másik autó akkor azt is súrolod?
2013. ápr. 12. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem... Csak a gyakorlóórákon soha nem volt ezzel problémám. Soha nem súroltam semmit... Csak épp ma a vizsgán.
2013. ápr. 12. 19:21
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Gondolj bele, nekimentél valaminek, e mellett sajnos nem mehetnek el. És ha magasabb fal van ott, akkor meghúzod a kocsi oldalát? Vagy ahogy már említették, ha valaki áll ott, elsodrod?


Sajnos jogosan buktattak meg. Ne izgulj, legközelebb biztos sikerül. :)

2013. ápr. 12. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Azért mert a jogosítvány közútra csinálod, nem járdára/padkára stb... :)
2013. ápr. 12. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
eleve tönkölted az autót! megpadkáztad! odalett a dísztárcsa vagy a felni! a másik meg hogy túl kis ívben kanyarodtál, nem lehet ilyent csinálni!
2013. ápr. 12. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

A felni sérült csak, nem látványosan. Soha életemben nem csesztem még így el kanyarodást...


Remélem sikerül legközelebb.

2013. ápr. 13. 08:38
 7/7 anonim ***** válasza:
majd legközelebb sikerül :) egyébként ha a alufelni van a kocsin, az rosszabb dolog, mert egy dísztárcsa 1000-1500FT egy alufelni meg 15-20000FT között!
2013. ápr. 17. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!