Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Van Pesten olyan autósiskola...

Van Pesten olyan autósiskola ahol rendesen tanítanak is és nem 1-2hónapig csak?

Figyelt kérdés

Olyan iskolákat találtam csak, ahol 1-2hónaposak a tanfolyamok. Volt itt olyan is ahol 2hét, az az intenzív. 1hét a kresz és asszem 1 vagy 2hét a gyakorlati is.

Normálisak ezek? Persze, hogy ennyi f.sz kis p.cs van az utakon bazz, ha 1 hónap után megkapják a jogsit, nem lehet rendesen megtanulni, ezt körülöttem mondták mások is akik sokkal régebben tették le a jogsit.


2009. szept. 23. 09:36
 1/5 A kérdező kommentje:
nah a gyakorlatot rosszul írtam, az 3 hét a leggyorsabb.
2009. szept. 23. 09:42
 2/5 anonim ***** válasza:
áá ne álmodozz, aki "rendes" suliba jár, az is olyan ám amilyen .....
2009. szept. 23. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia! Én tudok jó helyet. Ha érdekel, írj a:

felteteles@citromail.hu címre!

2009. szept. 23. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Azokban az iskolákban sem azért ilyen gyors az oktatás, mert futószallagon mennek az emberek, hanem átlagosan, tényleg kb ennyi diő megszereznia jogsit. A kreszre az ember magától is fel tud készülni, fölösleges rá, egy hétnél többet szánni. Amikor rutinra mész, alkalmanként 2 órát tartanak meg. 10 óra után mész vizsgázni, ergo 5 alkalom után, aztán a forgalom is 20 óra, 10 alkalom. Ha minden nap elmész akkor 1 hónap alatt is meg lehet szerezni (bár ilyet még nem hallottam) és semmivel se fogsz kevesebbet tudni mint az aki fél év alatt tanulta meg ugyanezt, hiszen az órán ugyanúgy ott voltál és a vizsgáid is ugyanúgy sikerültek.
2009. szept. 23. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
majd ha valóban értelmes dolgoakt kell emgtanulnod, akkor azt mondom, hogy szükség van a 2hónapos tanfolyamra, de amíg felesleges idióta szabályok vannak bőven elég egy hét is. Táblákat, lámpákat, sávokat ismerd, a többi cska a duma, nagy szükség nincsen arra, hogy tudd elsöbbésge vabn-e a körforgalom áthalad autóbusznak ami villamospótló...
2009. szept. 23. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!