Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Quad akkumlátor töltő?

Quad akkumlátor töltő?

Figyelt kérdés

Nos,lenne egy olyan kérdésem hogy rendelkezem egy 250ccm-es quaddal,4 sebességes,vízhűtéses,új önindító közvetítő fogaskerék,relé és maga az önindító is rendbe van.50-es robogóról van rajta gyertyapipa.Meg egy teljesen új gyertya,csak egyszer volt beindítva vele.

De már vagy 1 éve nálam van és hát elég sokat töltöttem mert mindig lemerült (nincs rajta berúgó).Melegen persze indult első nyomásra,de télen kicsit nehezebben.

Maga az akksi kezdte beadni a kulcsot és mikor megint csak töltöttem már arra lettem figyelmes hogy bele van dagadva,nem volt szétrepedve sehol csak megpúposodott.

Most lesz beletéve egy másik és itt a fő kérdés az lenne:

Hogy mégis milyen töltő kell mellé,hogy ez ne forduljon elé 1 év után?



Akksi: ytx12-bs

Töltő:Ilyen: [link]


+egy kérdés:

Valami miatt nem jut víz a motorba,10 perc után elég meleg lesz de a hűtő is.Venti megy de valahova el megy a víz csak hogy hova azt nem tudom.. Én a pumpára gondolok hogy rossz benne sőt biztos hogy ez lehet a gond,de jelenleg nincs 17k-m egy hűtőre ami még kisebb is a mostaninál.Esetleg erre egy otthoni,nem kokány mególdás nincs?



2013. ápr. 9. 15:02
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!