Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ha veszek egy lejárt műszakis...

Ha veszek egy lejárt műszakis aprilia rs 125-öst mennyibe lenne átiratás új műszaki meg minden egyben?

Figyelt kérdés
Vagy gondolkodom még egy ETZ-n csak most egy ismerős ismerőse olcsón adna egy RS-t. Mennyibe kerülne összesen minden hogy a sajátom legyen meg legálba tudnék vele menni? Természetesen a motor árán kívül. Egy kb összeg is jöhet mert aztmondta a gyerek ő se tudja már mennyi volt...

2013. ápr. 8. 16:38
 1/4 anonim ***** válasza:

Hy!

Én csak érvényes pappírokkal vennék motort.

Én tavaly vettem 250 ETZ-zét.Átírása 40ezer körül volt.Ha nem lett volna rajta friss műszaki akkro még vinnem kellett volna műszakira is.

Ha mégis műszakiztatni akarod,akkor azt csak ismerősnél érdemes vagy ismerős autószerelővel,mert elég pénzsóvár taplók a vizsgaállomás dolgozói mindenütt.

A lényeg ha nincsen rajta műszaki akkor arra tegyél félre nyugodtan 15 ezret,esetleg ha kopottak a gumik meg amit még meg kell rajta csinálni.Na meg ha motort veszel akkor egyből olaj-légszűrő-gyertya csere,láncot is ha szükséges.

Én ETZ párti vagyok,mert őket egyszerűbb karban tartani,olcsóbb az alkatrész és kényelmesebb is hosszabb távon-ezzel szemben az rs az annyira nem megbízhatóak főleg a 50-125ccm kategóriák,mert mindenki csak sportmotornak nézi és kihajtja a belét,bár ezekből is kilehet fogni jó állapotút de az ritka.

Szal ha nincsen műszaki a mocin akkor 60-at csak a pappírra tegyél félre.

Széles utat!

2013. ápr. 8. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az szép, kevesebbre számítottam de ez úgy veszem ki a szavaidból, hogy maximális összeg, nem feltétlenül kerül ennyibe. Szerencsére van keret, de nem mindegy mennyi marad benyóra :D Köszi a válaszodat:)
2013. ápr. 8. 19:10
 3/4 anonim ***** válasza:

Igen maximális az összeg,de sok pénzed abból akkor sem fog maradni...

[link]

Amit ne felejtsetek el hogy a km/h óra állását írjátok fel a szerződésbe.

Üdv!

2013. ápr. 8. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Amit linkeltél nagyon hasznos köszönöm!
2013. ápr. 8. 21:44

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!