Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen mélyládát ajánlatok...

Bence21 kérdése:

Milyen mélyládát ajánlatok ami nem is túl drága meg nem is noname? Most raktam bele SAL Neo hangszórókat.

Figyelt kérdés
2013. ápr. 6. 17:54
 1/6 anonim ***** válasza:
DLD-t !
2013. ápr. 6. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 dirtboy ***** válasza:
én is DLD-t ajánlok,elég jó árban vannak és minőségiek.
2013. ápr. 6. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
azoktól a SAL hangszóróktól sokat ne várj! a dld viszont jó, nekem kicker volt
2013. ápr. 7. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Haverom kocsijába voltak. Jól szóltak szerintem. Nem akarok profi hangcuccot, csak szóljon normálisan.
2013. ápr. 7. 10:55
 5/6 dirtboy ***** válasza:

de hát egy hangcucc pont attól lesz profi hogy normálisan szól.

nem attól profi egy hangcucc hogy üvölt a zene,meg 10 000watt van benne meg majd szét esik az autó.

attól profi egy rendszer hogy nem kókányolás,minőségi hangfalak,esősítők,fejegység,vezetékek stb alkotja és profin be van állítva valamint az autó is meg van csinálva rezonancia mentesre,bitumen lap az alap.

az hogy hangnyomás versenyen nem leszel még 10edik sem az semmit nem jelent,attól még lehet profi rendszered.

2013. ápr. 7. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Akkor úgy mondom h nem azt akarom h úgy szóljon h kitörjenek az ablakok stb stb. De nincs is pénzem arra, hogy vegyek pl. 100e Ft-ért dolgokat. Azért kérdeztem, hogy van e olyan cucc ami nem is túl drága meg nem is túl rossz.
2013. ápr. 7. 12:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!