Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Simson s50 b lenne egy kis...

Simson s50 b lenne egy kis problémám, mégpedig, hogy mindig van szikra. Mit lehet ezzel csinálni?

Figyelt kérdés
Ha benne van a kulcs ha el van fordítva ha nincs. Tehát gyújtás nélkül is is van szikra. Nem tudom miért. Vagy egy testkábel nincs a helyén? Mert felújítás közepén tartunk. Szerintetek?
2013. ápr. 5. 17:42
 1/8 anonim ***** válasza:
A "gyújtáskapcsoló" testre teszi a megszakító vezetékét, amikor leállítod a mocit.
2013. ápr. 5. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ezt most nem tudom értelmezni, fáradt vagyok. Akkor elméletben kell egy vezeték a gyújtáskapcsolóból a vázra testnek?
2013. ápr. 5. 18:14
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Olyasmi.

A gyujtaskapcsolo es a vaz kozott van egy vezetek, es mikor leveszed a gyujtast ezt a kabelt hozzakoti a gyujtashoz, letesteli, es igy nincs gyujtofeszultseged.

2013. ápr. 5. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
igen! kell kötni egy vezetéket testnek a vázra! nekem a dobozban van a gyújtáskapcsolóm s50n-es simson kifúrtam a doboznak a hátulját és ott vannak a kapcsolók, és van egy test kábel a kapcsolóból és rá van fogatva a vázra, az egyik doboztartó fülhöz lett hozzá csavarozva...
2013. ápr. 5. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
és melyik fülre kell rádugni vahy elég csak a gyujtaskapcsolot tartó lemezre rárakni?
2013. ápr. 5. 19:25
 6/8 A kérdező kommentje:
megpróbáltam de semmi.
2013. ápr. 5. 19:40
 7/8 anonim ***** válasza:

A gyújtáskapcsoló 31-es lába van gyárilag letestelve.


Ha beírod a keresőbe, hogy Simson rajz, akkor kiad egy halom bekötési rajzot, ha ezeket sem tudod értelmezni, akkor ne szerelj...

:)

2013. ápr. 5. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Következő kérdés: Melyik vezetéket kell a gyújtáskapcsoló melyik lábára kötni a testen kívül...

:(

2013. ápr. 5. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!