Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hölgyek! Magatok tankoltok,...

Hölgyek! Magatok tankoltok, vagy megvárjátok a kutast?

Figyelt kérdés
2009. szept. 20. 10:13
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
97%

Most tanulok vezetni és kértem az oktatómat, hogy tankoljunk egyet, hogy egyátalán a menetét tudjam a dolognak vagy valami, de egyszerűen nem hajlandó rá... Azt mondja majd várjam meg az emberkét aki megtankol helyettem... Nyazs. Majd megkérek mást, hogy mutassa meg.

Ti meg nem menjetek a csigavérhez.

19/L

2009. szept. 20. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
96%

Nekem még jogsim sincs, de ha a szüleimmel vagy ismerőssel megyek kocsival és megállunk tankolni, akkor azt mindig én csinálom, mert szeretek tankolni :) Pedig vezetni egyáltalán nem tudok. Most kezdem csak. Már alig várom, hogy a saját kocsimat tankolhassam (na az sokára lesz mondjuk).

22/L

2009. szept. 20. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
97%
Én megtankolok magam, ha nem jön a kutas. Ha jön, akkor nem utasítom vissza.
2009. szept. 20. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
100%

Én sohasem hagyom hogy a kutas tamkoljon, udvariasan megköszönöm a segítségfelajánlást.

Az a gondom, hogy néhány helyen ha azt mondod, hogy telekéred, és nem várod meg ,hanem bemész fizetni, simán átvághatnak. erre vannak "jelzéseik" sajnos

Arra is , ha azt mondod, hogy 10 ezerért kéred, lehet hogy csak 8 ezer ftért nyomott bele, de a benti pénztárosnak inti, hogy 10 ezret kérjen..

Erre a célra meg mindíg vannak korábbi blokkok..

2009. szept. 20. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
85%
és az meg hülyén jön ki, hogy átengeded a tankolást, de ott állsz, és lesed hogy mennyit nyom bele..
2009. szept. 20. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
86%
14 vagyok, magam tankolok. nem szállok le a motorról én sem, csupán fizetéskor :D nem tanították, viszont már kb. 1 éve a kocsit is néha én tankoltam (nem én vezettem, csak tankoltam :D). viszont van egy ismerős, 40 év feletti nő, nem képes rá :S de hogy ezen mi a bonyolult???
2009. szept. 20. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
100%

Simód van hogy leszállás nélkül tankolod?:D

Lányt még nem láttam simón.

Amúgy anyám se hajlandó tankolni, mindig a kutasra vár.

2009. szept. 20. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
100%
Aki még nem tankolt, semmi bonyolult nincs benne ha nő ha férfi. Tudni kell milyen üzemanyag kell, beállni oda az autóval, a betöltő nyílás autónként változó, de nem egy bonyolult téma. Aki nemtudja, kérje meg a kutast és nézze hogy csinálja, azért van ott. Az meg hogy nem szalad oda általában, azért van mert minimálbérért nincs kedve rohangálni ezen nem kell csodálkozni, máshol is így van.
2009. szept. 21. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
88%
nem simsonom van, aprilia-m. nem tom, hogy jutott eszedbe a simson? :D
2009. szept. 21. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
100%
én régebben megvártam a kutast, aztán elkezdett fogyni a pénzem, és volt olyan időszak h még egy 200ast se tudtam adni neki, annyira csóró voltam, így inkább megtanultam magam tankolni..:D
2009. szept. 22. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!