Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mocijogsi.hu-ról vélemények?

Mocijogsi.hu-ról vélemények?

Figyelt kérdés
Kedvezőnek tűnnek az áraik,olyanok véleménye érdekelne,akik náluk szerezték meg az "A" kategóriás(esetleg más kategóriájú) jogosítványukat! Köszönöm!
2013. ápr. 1. 13:00
 1/3 anonim válasza:

én ott tettem le a jogsim motorra,nagyon jófejek ! :D

16/L

2013. ápr. 14. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Én NEM AJÁNLOM a mocijogsi és gyorsjogsi iskolát (a kettő ugyanaz). A kategóriás jogsit csináltam ott 2014 nyarán. Lehet, hogy a többi se jobb, de abszolút nem tanítottak semmit, és 1 óra(!) vezetés után akartak forgalmi vizsgára küldeni, mert "náluk így szokás", "menni fog az". Még kisírtam 2 másikat(fantasztikus), és persze aláíratták az összes előírt levezetett órát. Hiába mentem át, a legalapvetőbb dolgokat sem tanították meg a biztonságos motoros közlekedéshez, se rutinon, se forgalmin. Az itt-ott olvasható pozitív vélemények csak médiahack eredményei lehetnek, mert nem csak szerintem csaló banda az egész. Haverom most kezdi a motorjogsit, és azt mondtam neki bárhova csak oda ne. Innen jutott eszembe, hogy írjak valahova, mekkora átbaszás amit csinálnak. Korlátlan pótóra, így hirdették magukat, közben a kötelezőt se engedték levezetni, az oktató pedig még arra is rábeszélt, hogy jattoljak, mert ha megbukok csak én járok rosszabbul. Senki se menjen oda.
2015. máj. 6. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Én a mai napon vizsgáztam le a Mocijogsi-gyorsjogsi kombónál.


Elmondom a véleményemet feketén-fehéren.

Életemben nem nagyon motoroztam még, ugy mentem el hozzájuk.

B-s jogsim van már pár éve, szóval a Kreszt online kurzusban kértem,felkészültem igazából elég easy azzal nem volt gond.

Rutinpálya hétvégén, elég sokan voltunk, de egy fél nap alatt elég jól rá lehet érezni a motorokra. Túl sokat nem foglalkoztak velünk, utólag mondták h ez kicsit szándékos is, hogy magunktól érezzünk rá a kezelésre, ha vkinek nem megy akkor viszont neki külön segítenek, ez mondjuk tényleg igy is volt. Rutin vizsga előtt elmondták, érdemes plusz pénzzel készülni a vizsgákra, rutin 5 ezer ,forgalmi 10. Nem örültem neki, mert nem szeretem a feketézést de ez van.

Rutinvizsgán végül nem kellett pluszban fizetni, a vizsgán nem volt gond átmentem.

Rutinra az a 2-3 nap szerintem elég amennyit általában kint töltesz, ha van egy alap egyensúlyérzéked, sokat biciklizel pl :)


Forgalmi vizsga gyakorlásra szintén csak hétvégén tudtam menni.. elég nagy volt a terheltsége a sulinak mostanában gondolom, 1 délelőttöt nyomtunk végig, 3 útvonal, egyszer kocsiból egyszer motoron mentük végig az útvonalakat.

Őszintén én plusz egy napot még betettem vna ide mert vannak azért részek az útvonalban ahol könnyen becsúszhat egy hiba, és akkor ugye bukó. Mivel én direkt a lehető legkorábbi vizsgaidőpontot akartam nem tudtam elmenni mégegy hétvégét vezetni (hétköznap meg szabit nem akartam kivenni :) ) így egy nap forgalom után mentem vizsgára.

Kérdezte az oktató a vizsga reggelén, biztosra akarok e menni. Hát igen, fsznak sincs kedve visszajönni.. ugyh ez plusz egy tizes volt. A vizsgán ettől függetlenül rendes hosszban végigmentük, bár hibát sem vétettünk a társammal, ugyh rendben átmentünk.


Személyes véleményem hogy motorozni úgysem autóssuliban fogsz megtanulni, ha a jogsiszerzés a cél arra ez a suli teljesen megfelel. Aki úgy érzi h kicsit több gyakorlás, illetve odafigyelés kell neki az pedig menjek vmi kisebb városszéli sulihoz.

A fizetés része pedig a vizsgáztatótól függ, azt nem a suli válogatja.

Így enyhe igyekezettel kb bő 1 hónap alatt meglett a jogsi.

Az oktatók elsőre furának tűnnek de igazából azért rendesek.

2015. jún. 4. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!