Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hogy tudnék egy MZ-t ilyenre...

Hogy tudnék egy MZ-t ilyenre megcsinálni mint ez?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=ssMRYNMKHzg


Szóval ez az MZ-tetszik,és ha vennék egy ilyen típúsút,akkor mit kellene rajta átalakítanom hogy így nézzen ki?

Kérlek titeket,ne hurrogjatok le..



2013. márc. 31. 18:40
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Néhányszor elesel vele, kinn hagyod az esőn 1-2 évig és már kész is! :)
2013. márc. 31. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem erre gondoltam..hanem tetszik ez az enduró stílusa vagy nemtudom..az ülés hajlításától endurós?
2013. márc. 31. 18:51
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha figyelmesen megnézed, rájössz, miben tér el ez a szegény motor a gyári ETZ-ktől.

Elöl nincs sárvédő: ez mondjuk nem praktikus, de a faluba' igen menő. A hátsó sárvédőt megvágták nem sokkal a nyereg vége után: ez is hasonlóan jó dolog, a legkisebb eső után is nyakig sáros az ember. A rövid sárvédőn hátsó lámpának nincs hely, ezért az le is szerelték róla. Az ülés nem gyári: az alaplapját kicsit felhajtották, ettől jobban lépcsőzöttnek néz ki. Ez is divat bizonyos körökben, nekem mondjuk nem tetszik. Tükrök nincsenek, csomagtartó nincs (de a két vízszintes csövet meghagyták, csak nem tudom, miért), a láncvédőt is leszerelték róla, a kipufogó az eredeti dobból épült valami rettenetes házi barkácsolás nyomán. A középsztender eltűnt, van helyette oldaltámasz, a bowdenek, spirálok elvezetése meg teljesen ötletszerű. Lekerültek az indexek is, mer' az a határba' nem kell. Ja, és van gyorsítócsík a motoron, meg a műszerfalon akad némi gumipók. Nagyjából ennyi.

Egyébként nekem nem tetszik a motor, de ízlésekről nem érdemes vitatkozni, viszont az tény, hogy közúton így nem közlekedhet, tehát ha ilyen motorra vágysz, akkor azt csak a földutakon "krosszozásra" lehet használni.

2013. márc. 31. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a kielégítő válaszodat kedves 2.!:)

Igen,földesúton használnám.!

Köszönöm.!

2013. márc. 31. 19:04
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Ez az ETZ csak simán szakadt és nagyon el van hanyagolva - más változás nincs. :(


Ahogy nézem a futóművön semmi változás, csak feltettek hátra egy bütykös gumit.

Az MZ terepre azért nem a legalkalmasabb moci, de majd rájössz - végülis olcsón lehet venni, úgyhogy nem akkora "was ist das".

2013. márc. 31. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!