Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hol javítanak infrás távirányí...

Gyömrő-Molnár Béla kérdése:

Hol javítanak infrás távirányítókat?

Figyelt kérdés
Már végigkerestem a világhálót és felhívtam sok céget, de mindenhol legfeljebb rádiós távirányítók forgalmazásával és beszerelésével foglalkoznak. A 124-es Mercim központi zára jó, csak az infrás távirányító nem működik. Lehetőleg fővárosi vagy környéki cégek konkrét elérhetőségeit várom.

2013. márc. 29. 14:13
 1/5 anonim válasza:
Próbáld meg a XIV. ker Hungária krt. 15. Zárszerviz-ben. (Kerepesi u. sarok). Mindenféle autó és kaputávirányítóval foglalkoznak és javítanak.
2013. márc. 30. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Hasonló problémával küzdök, csak nem 124, hanem 1995-ös w202 Mercivel.
2013. márc. 30. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm József! Ma voltam náluk és valóban javítanak infrás távirányítókat is. Szerencsére csak az elem merült le, ami azért meglepő, mert legelőször én is arra gyanakodtam, ám egy helyi "szakértő" cégnél azt mondták, hogy még jók az elemek és azzal még működnie kellene...
2013. ápr. 2. 20:10
 4/5 4165 ***** válasza:
Én ilyen kulcsnál még csak elem gonddal találkoztam. Ne gondoljatok nagy gondra.
2013. ápr. 2. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Engemet csak az bosszantott, hogy a különböző szakemberek egymásnak adták át az ügyemet és senki sem ismert olyan céget, ahol nemcsak rádiós, hanem infrás távirányítókat is javítanak. A kérdésemre megkaptam a választ, így részemről ezt a kérdést lezártnak tekintem. Valahol le tudom zárni?
2013. ápr. 3. 00:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!