Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ha másik színre festem a...

Ha másik színre festem a kocsit (többi lent)?

Figyelt kérdés
Akkor csak okmányirodába kell új forgalmi meg törzs könyv ??
2013. márc. 28. 19:19
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekem volt ilyen, elvileg csak annyi lenne, de az ügyintéző azt mondta, hogy az én szavam alapján nem írhatja át a forgalmit. Mondom neki, jöjjön ki, nézze, meg nem hazudok :D


Azt mondta, hogy műszaki adatlapot kel kérni bármelyik vizsgabázisnál, ahol leírják, hogy milyen színű az autó.

Több vizsgabázisnál is voltam, azt mondták, hogy csak műszaki vizsga alkalmával adnak műszaki adatlapot.


Úgyhogy a válaz:

-Átfestés

-Műszaki vizsga

-Okmányiroda

2013. márc. 28. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Csúnyán lehúztak, rámenősebbnek kellett volna lenned. A műszaki 20E, a műszaki adatlap meg 2500, profitjuk van rajta. Nem egy gépet papíroztattam már át, megpróbálták eljátszani velem is. :)
2013. márc. 28. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem, nem húztak le, végül nem érdekelt, maradt a régi szín. De olyan vizsgahelyen is ezt mondták, ahol már sokszor voltam, és rendesek voltak mindig.


Szerintem az ügyintézőkkel van nálunk a baj az okmányirodában. Teljes agyhalál.


Volt hogy motorcserés autót akartam átírni (típusazonos), volt a motorról adásvételim, az eredetvizsga lapon is be volt írva, hogy a másik motorszám való bele, mégse írta be az új forgalmiba. Hiába mondtam, hogy akkor más lesz a motorszám, mint ami a motorban van, és meg fognak büntetni, meg odanyomtam az orra alá az eredetvizsgát, feketén-fehéren le volt írva minden. Egyszerűen nem lehet velük beszélni.


Viszont láttam itt a GYK-n olyan választ is már, hogy bemondásra átírták a színt a forgalmiban, adatlap sem kellett.


(Bocs az offért)

2013. márc. 28. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem sosem volt ilyen gondom, érdekes. Merrefele próbálkoztál?
2013. márc. 28. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Debrecenben van ez a jó okmányiroda. Szinte nem volt még olyan, hogy ne lett volna próblémám velük, mikor ott jártam.

Volt olyan is, hogy 2 napot késtem a teljesítményadóval, lehívták a számlámról, a bankkártyámat pedig zárolták! (Pedig mindig csekken fizetem, nem értem honnan tudják a számlaszámom) Ja és a legjobb, hogy egy az otthonomtól 200 km-re lévő benzinkúton értesültem erről, mikor fizettem volna a tankolásért. Egyszerűen nem tudtam vele fizetni, pedig volt rajta pénz.

2013. márc. 28. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!