Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Benzines Ladából lehet diesel-...

Benzines Ladából lehet diesel-eset csinálni?

Figyelt kérdés
2013. márc. 26. 12:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Városkámban van egy lada amelyikben golf diesel blokk van. Csak szerintem többe kerül az egész hercehurca mint a lada és a golf ára egyben.
2013. márc. 26. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Lehet csak baromi drága beletenni dízelmotort, meglehet oldani házilag ha ért hozzá az ember és van segítsége de a papírozás már egy vagyon, és nem éri meg a dízel csak hosszú távra én szerintem. És lehet jobban járnál ahogyan az előttem szóló is írta, és jobban járnál egy dízeles komplett autóval, azzal nincs ennyi macera.
2013. márc. 26. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Lehet. Motorcserével. Bár ha csak annyi a célod, hogy legyen egy autód, ami kevesebbet fogyaszt, mint a Lada, akkor nem éri meg belevágni, gazdaságosabb lecserélni valami dízelre.
2013. márc. 26. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!