Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Renault Trafic-ról mi a...

Renault Trafic-ról mi a véleményetek? Tapasztalatok? Előnyei, hátrányai?

Figyelt kérdés
2013. márc. 24. 18:45
 1/4 anonim ***** válasza:

Gondolom a Traffic II dci-k érdekelnek 2001-től.

Igazából mindhárom jó,1.9 2.0 2.5

Tény hogy a legtöbb turbot az 1.9-en cseréltem,előfordult már az is hogy le kellett vennem a hengerfejet,mert nem jött ki a 4es henger /rönó a váltótól számol/ injektora.

Robotizált félautomatát ne vegyél,tapasztalatból mondom,5évig csak rönókat szereltem.

Amik kopnak a szokásosak,lengőkarok,összekötők,fékek használattól függően,olajcserétől olajcseréig 0.7-1l olajat elhasznál a turbo,de ha pályán állandó padlón közlekednek vele /volt ilyen is/ drasztikussá válhat.

Összességében jó autók,csak ajánlani tudom,komfortos,jó vezetni,fogjál ki egy jó állapotó 6sebességes 1.9 vagy 2.0-est.

Ja és a kannázást felejtsd el:)

2013. márc. 25. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A 2.0 motorosak messze sokkal jobbak, mint a régebbiek. Egyébként sokkal jobb autók, mint a Rivális Scudo, Expert, Jumpy.

Mikorit szeretnél egyébként?

A fiatalabbakat már felismerte a piac, hogy nagyon jó autók, az autóbbi időben csak felfelé ment az áruk.

2013. márc. 25. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a hasznos tanácsokat! :)

2005-ös, 190ezer km-el.

2013. márc. 28. 21:53
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekünk egy 2007-es van, turbós. Igazából rendben van az autó, erős motor, jól megy. Tényleg, én hagytam már ott ilyen 'tuningos' idiótákat vele :D


Az ilyen elektronikai dolgok szoktak huncutkodni vele. A legutóbb cseréltem adagoló szelepet benne. Úgy gondolom, hogy,ha rendszeresen karban van tartva, akkor ez egy hálás autó. A miénk 6 személyes.

Mondjuk nekem nagy csalódás az ajtókon a gumik. Próbáltam visszaragasztgatni, de mindig lejön + beázik időnként az oldalablak és rozsdásodik az alja. Lehet, hogy előbb kellett volna ezekkel foglalkozni, nem rég óta van nálam.

Egyébként ajánlom, viszont ugye ugyanaz, mint az Opel Vivaro, de van ilyen Fiat és Peugeot is talán.

2013. máj. 1. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!