Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen riasztót érdemes...

Milyen riasztót érdemes rakatni a kocsiba?

Figyelt kérdés
Nézegettem a riasztókat vannak olcsóbbak és drágák az olcsóbbak mondjuk úgy 50Eft,de néztem a pajzs teknológiás riasztót érdemes pajzs teknológiát telepíteni az autóba?
2013. márc. 21. 17:44
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Hát, én sohasem használtam riasztót, mégse lopták el soha az autómat. Többet ér egy kormányzár, váltózár ablaksötétítés, óvatosság, hogy ne legyen az utastérben hagyva táska, vagy valami, meg, hogyha elfordított kerekekkel parkolsz, ilyesmi. A riasztó úgyis csak akkor szól mikor már baj van.. Nem ér szart sem szerintem. Csak stresszeli az embert, hogy jujj most mi van, mivel akkor is megszólal, amikor nem kéne.
2013. márc. 21. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
így van felesleges pláne ha imos az autód ...csak a baj van az utólagos riogatókkal . A váltózár hatékony ill a rejtett kapcsolok ...
2013. márc. 21. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

na, már kaptál tippeket. én évek óta hangtalan, mobilriasztót használok. ha lopják, hívja a mobilomat, én meg vagy a közelben vagyok,és odaszaladok, vagy hívom a yardot.


az előző autóimba magam tettem tuti lopásgátlót, ami gondolkodóba ejtette volna a tolvajt...de a hangos riasztásnak semmi értelme.


...ha járó motorral intézek valamit, akkor ott ül az anyósom...az pont elég riasztó.hallanád amikor rikácsol..

2013. márc. 21. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

Nem rég olvastam egy cikket.

A házi megoldások a legjobbak a tolvajok ellen.Ezt autótolvaj vallotta.Volt hogy nem kis értékű autót kellett otthagyni,mert nem tudták elindítani.Max pár percet szarakodnak egy kocsival.

Minden gyári cuccot kinyitnak, elindítanak, mivel megszerzik a szervíz cd-ket.

A pajzs elvileg garanciát vállal,de gondolom ők is séma alapján szerelnek.

2013. márc. 22. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

a gyári immo LÓS-ZART sem ér, csakig a ladatolvaj kormosok ellen. Az utólagosra nem lehet rákészülni, a váltózár jó lehet de azt is lehet hatástalanítani, vagy max kuplungot picit leégetve elgurul. a gyári védelem NEM ÉR semmit. Pont.

Én is riasztó nélkül voltam. fel is törték... szerencsére amatőr volt, kötözgetni akart, autó megmaradt, cserébe csinált nekem 150 ezres kárt... ha a riasztó megszólal megúszom egy új zárral...

a totál friss autókat is el tufják kötni sérülés nélkül ha akarják. hozzáférnek a csatihoz, laptop rá, 2perc és indul az autó....

2013. márc. 22. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

ma 09:03


Na végre valaki jól látja a dolgot,én néztem a lopási listákat és én pl most vásárolok egy renault ot és a renaultok a 4. a másik listán meg a 2. helyen állnak lopásban,ezért gondolkodtam hogy a pajzs teknológián mert azért ott levédik a motorháztetőt is nem olcsó de hatásos az előttem szólóknak meg annyit hogy egy tolvajal csináltak riportot és egy jó tolvajnak semmit nem jelent se a gyári biztonsági rendszer se a váltózár se semmi ehhez hasonló pár pillanat alatt ki iktatják.

2013. márc. 22. 20:59
 7/19 anonim ***** válasza:

:) a riasztódat még hamarabb ...

Azért az a laptopis rendszer nem olyan könnyen megy ahogy gondolod ,ill ahogy hallottad !

2013. márc. 23. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

csak saját konstrukciós lopásgátló az igazi. nem találják, otthagyják.


a gyári, mindenki által megismerhető riasztó nem ér ..őőő...sokat..


barkácsolj, olvass utána, és meglátod jobban alszol.

2013. márc. 23. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
nekem is van az utólagos riasztó mellé immo, érintőkártyás, rejtett érzékelővel. 50 ezer volt a kettő, a kocsi kb 1-1.1 millát ér.
2013. márc. 23. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

tegnap 18:02


Te nem értetted amit írtam én a pajzs teknológiára gondoltam amit reklámoznak a tv ben hogy motortér védelem meg minden hogy lophatatlan lesz az autó.

2013. márc. 24. 10:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!