Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen autót lenne érdemes...

Milyen autót lenne érdemes vennem 400. 000 forintig?

Figyelt kérdés

Szeretném, ha az ötletek mellé érveket is csatolnátok.

Köszönöm.



2013. márc. 21. 14:11
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

a vectrához 1.8 benzines bocsi az 1 es lemaradt:)

Hátha jön valaki aki többet mond neked a vectráról én sajna csak azt mondtam amit hallottam róla

2013. márc. 21. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 Sn0wf0x ***** válasza:
Ennyiért csak B1-es Vectrát kapsz és ha kifogsz egy CDX felszereltséget, akkor megkapsz mindent, multikormányt, klímát, könyöklőt, elektromos ablakot amit akarsz...viszont kirohad alólad a kasztni és ez sajnos a legtöbb B1-esre igaz. B2-esek 500-tól indulnak, viszont egyikből sem szabad 1.6 benzinest venni, mert gyenge a kasztnihoz.
2013. márc. 21. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm az ötleteket. Egyelőre a Golf 3 1.9 TDI 90 LE mellett állok.
2013. márc. 22. 09:29
 14/16 anonim ***** válasza:
Én tanácsolnák valamit hallgas a szívedre mert a te autód lesz?
2013. márc. 22. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Én a helyedben nézném azért a törésteszteket is. Pl itt: totalcar.hu

Pl: f astranak 3 csillagos, g astranak 4, akár már ez is szóba jöhetne, mert elég olcsón hozzá lehet jutni. viszont a 3 golfnak, szerintem még lehet a 2 csillagot se kapta meg.

2013. máj. 5. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Ép ezért írtam a carinát az nagy biztonságos kényelmes autó, nem úgy mint egy golf vagy g astra ezek tökre kicsi és kényelmetlen autók semmivel nem jobbak a suzuki swifttől
2013. máj. 5. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!