Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Első 125-ös motor?

Első 125-ös motor?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Ez jó lenne első 125-ös motornak? [link]

Mindenképpen aprilia-t szeretnék 250 ezerig, ha tudtok jobbat ajánlani linket! :D Azért ezt néztem, mert látszik hogy törődtek vele, igaz hogy régi, no meg nem eszik 10 litereket, mint egy agyonhajtott 30 lóerős.



2013. márc. 14. 21:36
1 2
 11/12 anonim válasza:
Azt nem tudom , nem vagyok szerelő , de több ismerősöm is van , akinek NSR-je van/volt és többekben ez is egy probléma volt.
2013. máj. 28. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Aprilia RS 125-öt vegyél! Kategóriájában a legjobb és legerősebb gépezet. Hibája akkor van, ha nem törődsz vele. Drága fentartású gép, sokat eszik de megbízható. Olyanokat mint Yamaha yzf 125, Honda NSR meg hasonló fosok, messze kihugyozza. Amig a Rotax adja neki a blokkot, és eredeti olasz alkatrészekből építik fel, a világ legjobb motorja marad. Sajnos beszüntették a 2T verzió gyártását, de jó hír hogy az osztrák Rotax cég még gyártja a 2T-s 122-es blokkot.
2013. szept. 19. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!