Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Autót szeretnék vásárolni...

Autót szeretnék vásárolni 800. 000 ft-ból. A fogyasztása 4-5 liter legyen városban. Ötletek?

Figyelt kérdés

Legyen benne klíma, szervó és legalább 90 le!

3-as golfon gondolkozom, 1.9 tdi motorral!

Egyéb ötletek?

És az se árt, ha olcsó az alkatrész bele...


Köszi a segítséget!


2013. márc. 13. 18:08
1 2 3 4
 11/32 A kérdező kommentje:

Nem lenne jobb, ha vennek 5- ert egy 3-as golfot es a maradekot rakoltenem?

Lehet h van ennyiert 4-es is, viszont 15 evesek es nem ismerem az eloeletet...

Diak vagyok, es nincs havi keresetem, h tudjam javitgatni ha elszarodik!

2013. márc. 13. 20:59
 12/32 anonim ***** válasza:

4-es az nem jó széria.

3as Golf meg nem ér többet 200nál:)

Helyedbe vennék egy 5ös golfot:) nézdmeg milyen jó áron vannak:)

2013. márc. 13. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:

Nem vicből mondom vegyél egy 1.0 swiftet olcsók hozzá az alkatrészek és keveset is fogyaszt gondolom túlnyomó részt városban használnád oda meg bóven megfelel nem beszélve arról hogy 5-600 ezer ért már veszel egy 9-10 évest belőle nem egy öreg golfot.Állítólag hosszú távon költség kímélőbbek városban a benzinesek a dízeleknél mondjuk nekem dízel kocsim van de túlnyomórészt hosszú utakra használom. :)

Előtte míg csak helyben járkéltam többet egy 1.0 suzukim volt a rémhírekkel ellentétben nagyon jó kis autók nekem a kopó alkatrészek és az olajcseréken kívűl másgondom nem volt vele.5-5.5 literes fogyasztás városban 4.5-5 liter közötti fogyasztás 100 zon 100 kmeren.

2013. márc. 13. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:

Egy jó állapotú swift friss műszakival 2003 évjáratú 448.000 ft ért

[link]

2013. márc. 13. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
Őszintén: Felejtsd el a 90le meg a klímát, és vegyél egy 1.5d Citroen Saxot. Az az egyetlen, ami ennyit eszik. Egy Golf városban lazán 6 fölött van.
2013. márc. 13. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 A kérdező kommentje:

Inkább járok gyalog mint egy suzukival...

Annyira utálom ezt az egyetlen márkát, hogy ha ingyen adnák se kéne!

Inkább tudjon kevesebbet es fogyasszon 8 litert, de legyen megbízható és nem egy no name tragacs!

Köszönöm a válaszokat!

5-os golfot sajnos 1,3 millákért osztanak :/

2013. márc. 13. 23:05
 17/32 anonim ***** válasza:
suzuki megbízható hiába utálods te is csak az előitéleteknek és a tévhiteknek hiszel namoindegy vegyél egy 3 mas golfot és kölzsd rá azt ami nincs egyébbbként nem lenne belőle annyi az utakon ha szar autó lenne az eggyik legmegbízhatób autó de ez a 3 mas golfra nem igaz sajnos ha meg már dízelt akarsz vegyél valami nagyobbat annyi pénzből ne kis golfot mert egy nagyobb kasztnijú dízel sem fogyaszt többet a golfnál és éppen aza 3 mas golf sem a leg ,egbízhatób és a leg biztonságosabb autó mert a régi kisautók márkától függetlenűl eléggé törékenyek sajnos.Inkább vegyél egy nagyobb autót ne egy kis szart
2013. márc. 13. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:

Egyébbként nem tudom megnézted e amiket linkeltem a kis autók közé ha már minden áron mini kocsit akarsz tényleg ott van a citruen saxó az egyik legkevesebbet fogyasztó autó

És az alkatrészek is olcsók hozzá.

2013. márc. 13. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
Bocs de a suzukin és a saxon kívűl nem jut más eszembe olyan kisautó ami igénytelen és olcsón fenntartható alacsony fogyasztással és kedvező alkatrész árakkal.
2013. márc. 13. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:

találtam eggyet ha már a saxo és a suzuki nem nyerte el a tetszésed eddig talán majd ez .Remélem ez jobban szeretni fogod mint a saxot és a suzuki márkát :)

Dewo Tico

[link]

[link]

2013. márc. 13. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!