Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Érdemes-e e kettős tömegű...

Érdemes-e e kettős tömegű lendkereket felújítani?

Figyelt kérdés

Úgy néz ki, hogy a Volvo 850 2,5tdi-m be a kettős tömegű lendkerekem lassan elhasználódik. Nézegettem ezen alkatrész árakat amik számomra nagyon húzós, olvastam hogy ezt az alkatrész fel tudják újítani. Érdemes ebbe belevágni vagy nem. Átalakítanám sima lendkerekesre csak nem tudom, hogy hol lehet ilyen készletet venni ehhez a típushoz.

Várom a válaszokat, melyik az ésszerűbb és a gazdaságos valamint hogy hol tudok olcsón alkatrész vásárolni mint az átalakító készlet mint új kettős tömegű lendkerék ügyében.



2013. márc. 13. 16:45
 1/6 Bence_ ***** válasza:

Hol újítanak fel és hogyan?

Nem minden típushoz létezik kiváltó készlet.

2013. márc. 13. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Szentendrén és Ercsiben találtam felújítókat csak azt nem tudom, hogy a felújított alkatrészek meddig mennek el, vagy érdemes-e ezzel kisérletezni
2013. márc. 14. 08:30
 3/6 anonim ***** válasza:
Add el az autót, és vegyél másikat.
2013. márc. 17. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Bence_ ***** válasza:

Felújított féltengelyeket láttam. Azok nem érnek semmit.

Mennyiért csinálják neked?

Ez illik az autódra?

1995.08. - 1996.12.

Motorkód: D 5252 T; Teljesítmény: 140 LE / 103 kW; Hengerek száma: 5; Szelepek száma: 10; Üzemanyag: D; Felépítmény: Kombi; Meghajtás: Elsőkerék-hajtás;


Alvázszám: ch. YV1LW72; Megjegyzés: csavarkészlet nélkül, súrlódó tárcsával,Kettős tömegű lendkerékkel szerelt járművekhez**Fogak száma (a max. hátszög meghatározásához): 6,vezetőcsapágy nélkül,max. billegési játék [mm]: 1,6,max. hátszög [fok]: 15,Rögzítő furatok száma: 8; Sebváltó típusa: Kézikapcsolású váltó;

2013. márc. 17. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Ha minden igaz ez illene az autóhoz azt nem tudom mennyiért újítanák fel az a kettős tömegű lendkerék állapotától függ legalábbis amikor megérdeklődtem azt mondták.
2013. márc. 18. 10:16
 6/6 A kérdező kommentje:
A felújítás kb 30 és 50 ezer Ft lenne legalábbis ezt irták
2013. márc. 18. 18:44

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!