Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért nem mutatja a dizel...

Miért nem mutatja a dizel kocsim az izitás jelét?

Figyelt kérdés

nekem egy Opel Astra 1.7 TDI 2003 om van


és az a baj hogy nem izit de ki mértem az áram nem megy el az izito gyertyáig de a biztositék jó benne!


mit nézek meg még de valamikor jó 1 pilanatra :S:S


2009. szept. 14. 20:13
 1/6 anonim ***** válasza:
Keresd meg a reléjét.Vedd ki és nézd meg nem oxidálódott e az érinkezője.
2009. szept. 14. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
és a mejik az ?mert van ben 1 pár :S
2009. szept. 14. 20:26
 3/6 anonim ***** válasza:

2000-es dízel 2 literes Vectra. Hasonló probléma. Nem látom, hogy izzítana... :(((


MIÉRT???? Mit tehetek?

2009. szept. 14. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Azt speciál én sem tudom.Szerintem nem lesz baj ha egyesével kiveszed és kontakspraivel átfújod őket.A biztosítékok fölött vagy mögött lesz valahol azt hiszem.
2009. szept. 14. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Te tudod mit, húzz el egy autóvillanyászhoz, a közeledben biztos lesz min 2, az majd kapásból megmondja h meLYik a szar. te meg ne turkálj benne mert még jobban elb*szod!
2009. szept. 15. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A fenti Vectra tulaja vagyok. Én elvittem, megnézte, azt mondta, rendben van, így majd meglátjuk télen, mit mutat.
2009. szept. 19. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!