Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Renault Twingom van és a bal...

Renault Twingom van és a bal első ajtóból fura hangok jönnek egy ideje mi lehet a baja?

Figyelt kérdés
Nem valami hangos hang.Autószerelők is csak lesnek neki.Már leszedtem a kárpitot is és alatta nem láttam semmit amitől lehetne.Amugy tuti az ajtó felől jön szőval futómű meg ilyesmi kizárva főleg meleg időben hallan jobban. Valaki segítsen mert már megőrjít.
2009. szept. 13. 23:03
 1/2 anonim ***** válasza:
Próbáld hogy leszeded a kárpitot és alatta ahol felfekszik vékony szivacslapokat ragasztasz fel, mert ott vibrálhat. Elvileg eredetileg is volt fent csak lehet h szétmállott, a múltkor marokszám szedtem én is ki a 20 éves golfból, de mondjuk az nélküle se kezdett el hangoskodni. Viszont már megvétel óta kerepel a km-óra szvsz én már fel se venném az ilyen apróságokat... :D
2009. szept. 14. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem Suzukim van, azon aztán mindern zörög... de már megszoktam, és ettől függetlenül szeretem az autót.
2009. szept. 19. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!