Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek lehetne ilyet...

Szerintetek lehetne ilyet csinálni/ van itt valaki aki megtenné? :D

Figyelt kérdés
Szóval: a kedvenc autóm a Toyota Supra. Az a kérdés, hogy egy használtautós hirdetésnél olyat lehet h megkérdezem h elvinne-e 1-2 körre vele /persze nem ingyen/. Vagy van itt valaki akinek ilyen autója van és megtenné? MK4-es Heves megyéban
2013. márc. 8. 17:28
 1/7 anonim ***** válasza:
Persze...mindeki...:)))
2013. márc. 8. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A legtöbb kereskedő és tulaj maguktól is mondják hogy ki lehet próbálni én is meg engedném ha eledó lenne a kocsim :)
2013. márc. 8. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Vizéli László ***** válasza:
Autóvásárlás előtt ha komoly a szándékod mindenképpen próbáld ki. Nem elég hogy visz a tulaj 1 kört. Te vezesd, mert csomó hibát megtapasztalhatsz vele. Első autómat pesten vettem vittek vele 1 kört, tetszett. Be is szoptam vele... 5 évig csak a baj volt. 1 éve cseréltem tatabányán kulcs ide kereskedő be hátra... Nincs is semmi baj az autóval. Aki nem meri neked odaadni ott már valami turpisság vagy kókány dolog van amit nem szeretne hogy kiderüljön.
2013. márc. 8. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
nem valószínű hogy a kérdező supravásárlás előtt áll, csak be akar ülni eg ilyen verdába egy élménykörre...
2013. márc. 8. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Úgy-úgy ahogy az utolsó mondja! Előbb-utóbb venni is akarok, de az még odébb van.
2013. márc. 8. 20:13
 6/7 anonim ***** válasza:
Sétakocsikára kevesen visznek el, sőt..kereskedők kifejezetten kerülik az ilyet
2013. márc. 8. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Létezik toyota club/fórum. Én a corollaclub hungarynak vagyok tagja, szoktak lenni találkozók, bármi...

Gondolom van külön supra club is. Akinek ilyen autója van, és nem kereskedő, hanem magánember tisztában van vele, hogy különleges, ő is ugyan olyan "autób*zi" mint te. Rengeteget járkáltam én is különleges autókat nézegetni csodálni kipróbálni, és közben tök jó embereket ismertem meg, barátságokat kötöttem...

2013. márc. 9. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!