Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Benzinszűrő cserénél mire...

Benzinszűrő cserénél mire kell odafigyelni?

Figyelt kérdés

holnap készülök benzinszűrőt cserélni ,lenne 1-2 kérdésem

1, a régi csöveket ami megy a szűrőbe és a szűrőből ki azt el kell szorítani pl patentfogóval ,hogy ne folyjon ki a benzin ,vagy nem szükséges ?

2 , miután kiveszem a régi szűrőt és beteszem az újat nem lesz levegős a rendszer? mert ugye az új szűrőbe nem lesz üzemanyag és ebből gondolom hogy levegő kerül bele vagy az nem baj kidolgozza magából a levegőt ?

és csere után csak simán beindít és megnézem nem e csöpög és annyi ? mert találtam egy oldalt ahol szűrőcserét leírják részletesen mit hogy kell,de arra nem kaptam választ hogy a levegővel mi lesz

lehet hülye kérdések , de ha nem kérdezem meg lehet ,hogy elrontok valamit azt több kárt csinálok mint hasznot

válaszokat/segítséget előre is köszönöm !!


2013. márc. 4. 00:59
 1/4 A kérdező kommentje:

[link]


itt van az oldal amit találtam

2013. márc. 4. 00:59
 2/4 anonim ***** válasza:

tesó,valóban kezdő benyaszűrő cserélő lehetsz,hisz azt se tudtuk meg az írásodból,hogy miről is van szó,

mert ha Pl simsonban cserélsz, akkor nem kell elszorongatnod a csövet,mert ott a benzincsap,

másik : a levegővel meg nem tudsz mit tenni,de nem is kell, mert az nem fog bajt okozni,

2013. márc. 4. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 szántóvető ***** válasza:

-a gumicső valószínűleg öreg tehát ne szorítsd el mert nem használ neki.

-a rendszerbe jut levegő de ez nem okoz gondot,cseréled a szűrőt és indítasz.

2013. márc. 4. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

tesó a linken egy autó benzinszűrő csere van úgyhogy autóról van szó :D

de látom mind a 2ten azt írjátok ,hogy a levegő nem gond akkor mehet is a csere köszönöm a válaszotokat

2013. márc. 4. 10:01

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!