Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hogy kell beindítani egy autót?

Hogy kell beindítani egy autót?

Figyelt kérdés
De most komolyan! Először a kuplungot? Utána?
2009. szept. 11. 14:58
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:
Őőőő, hát konkrétan nem mondtam meg neki
2009. szept. 12. 13:31
 22/24 anonim válasza:
0%
előre rakj fel egy tolólapot és padlógáz szembeforgalommal. tutitipp
2009. nov. 2. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim válasza:

Huuu de régi kérdés.

Nem gond, azért írok pár sort.

Előszöris élsz még? :) Remélem jól vagy és a jogsi is megvan.

Másodszor pedig,egy nagyon jó ismerősöm 19 évesen a nagy tesó Turbó Dízeles Audiát kaptam meg egy körre.

Nem járt túl jól mert rá 10 percre forgalommal szembe került és elég szépen ott is maradt. Úgyhogy én elhiszem hogy hajtja az embert a vágy. De ne játszunk már az életünkel.Semmi tapasztalat. Hozzá tenném,a nagy tesó az utcába engedte.De ő már nagy fiú és azt csinál amit akar. Hát igen..2 méterrel lejebb. Pfuuu.

2016. nov. 8. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim válasza:

Huuu de régi kérdés.

Nem gond, azért írok pár sort.

Előszöris élsz még? :) Remélem jól vagy és a jogsi is megvan.

Másodszor pedig,egy nagyon jó ismerősöm 19 évesen a nagy tesó Turbó Dízeles Audiát kaptam meg egy körre.

Nem járt túl jól mert rá 10 percre forgalommal szembe került és elég szépen ott is maradt. Úgyhogy én elhiszem hogy hajtja az embert a vágy. De ne játszunk már az életünkel.Semmi tapasztalat. Hozzá tenném,a nagy tesó az utcába engedte.De ő már nagy fiú és azt csinál amit akar. Hát igen..2 méterrel lejjebb. Pfuuu.

2016. nov. 8. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!