Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mit szóltok ezekhez? Oké,...

Kova 55 kérdése:

Mit szóltok ezekhez? Oké, hogy a fekete olcsóbb, de a másik müszakiztatva van meg cseréltek benne pár dolgot és azért az lehet, hogy jobb?

Figyelt kérdés

[link]

EZ AZ ÚJABB,DE NEM FRISS MŰSZAKIVAL

[link]



2013. febr. 25. 14:46
 1/6 A kérdező kommentje:
esetleg ez? [link] Az 1.6-os motor elég?vagy ilyen 1.8-kéne?
2013. febr. 25. 15:10
 2/6 anonim ***** válasza:
Ne így válassz. Élőben kell látni mindkettőt, lehetőleg valami autószerelővel nézesd meg. Én 2éve néztem Carismákat 600ezres ár környékén, és mind élőben egy rakás sz@ar volt. 4keréken 4féle gumi, kiesett kapcsolók, nem működő elektromos cuccok stb. Csodálkoznék ,ha jót kapsz ennyiért, de hát meg kell nézni.
2013. febr. 25. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
értemsz
2013. febr. 25. 15:15
 4/6 anonim ***** válasza:

Az Üllői úton azt a '99-est megnéztem a múlt héten, de nekem nem tetszett! Főként amikor láttam azt a kívülről felcsavarozott lökhárítót! Képzelheted milyen "gondos" gazdája lehetett!


[link]

2013. febr. 25. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ja, és nem fekete, hanem zöld!

:)

2013. febr. 25. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
igaz:P
2013. febr. 26. 13:54

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!