Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Danuvia blokkba milyen szimeri...

Danuvia blokkba milyen szimeringet?

Figyelt kérdés
A gyárija tönkrement. Amit ezekbe a kiskerekbe lehet kapni sima szimeringet az jó volna hozzá?

2013. febr. 22. 22:53
 1/4 A kérdező kommentje:
Ja és a hüvelye lent a szoknyájánál el van repedve, azzal lehet kezdeni valamit, vagy cserés?
2013. febr. 22. 23:38
 2/4 anonim ***** válasza:

előbb szedd ki a szimeringet és olvasd le róla a méretet,mert akad hogy több méret is létezik és simán elkeverik és emiatt megint csak neki kell állni szimeringezni ha rossz méretet adnak.

Szal szedd ki és az alapján vegyél szimeringet.

Üdv!

2013. febr. 23. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Vagy ha nagyon nem értesz a dologhoz akkor szedd ki a régit, és vidd el a boltba. Ők tudni fogják hogy mi a helyzet.☺
2013. febr. 23. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem tudom melyikre gondolsz. Ha a főtengely szimering akkor benzinállót kell venni(a sima fekete nem az!)

Én csapágyboltba vettem. Mondtam hogy főtengelyhez kell, aztán adott megfelelőt.


A váltóhoz meg jó a normál szimering is.

2013. febr. 23. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!