Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mit is kell csinálni ha...

Mit is kell csinálni ha elromlik vizsga közben a rádióm?

Figyelt kérdés
Nemsokára megyek 2. forgalmi órára. Oktató elmondta, hogy mi van ha elromlik a rádió és mit kell csinálni, de nekem ez a rész teljesen kiment a fejemből. Le tudnátok írni mit kell akkor csinálni, ha elöl vagyok de elromlik, vagy hátul vagyok és elromlik vagy a társamnak romlik el?
2009. szept. 9. 14:08
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Motorosoktatásra gondolsz, ugye, amikor elöl megy két motoros, és mögöttetek autóval az oktató? Nekem a szóbeli felkészítés alatt ezzel kapcsolatban nem mondott semmit az oktatóm, ennek ellenére volt egy olyan szituációm, hogy a gumis fejpánt (azért húztam a fejemre, hogy az oktatótól kapott, állandóan kieső, a lehető legócskább kialakítású fülhallgatót a helyén tartsa) a szememre csúszott, és nem láttam semmit. Én azt csináltam, hogy feltettem a bal kezemet, kiraktam jobbra az indexet, és lassan lehúzódtam. Az oktatóm ezt látta, és szólt a társamnak, hogy álljon meg ő is. Aztán kiszállt, megbeszéltük a dolgot, utána ment minden tovább. Azt mondta, a körülményekhez képest ügyesen csináltam, úgyhogy szerintem ezt te is alkalmazhatod, ha nálad van baj. Ha a társadnak romlik el, akkor nyilván ő áll meg, és neked szól az oktató, hogy húzódj le te is. Üdv! Zsoel (26)
2009. szept. 9. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is a következő lehetőségnél ahol szabályosan meg lehet állni, és előtte feltartott kézzel jelzed hogy gond van, szépen szabályosan megállsz és közlöd az oktatóval hogy megszűnt a vétel. Elvileg vizsgán sem lenne szabad meghúzni érte. De inkább kérdezz vissza az oktatóra, nincs abban semmi hogy valamit kétszer kérdez meg az ember.
2009. szept. 9. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Hú köszi hogy írtatok :) Nálunk mondta, hogyha elromlik a rádió de nem jól kezeled - hátsó vagy és lefordulsz az első miatt rossz helyre mert ugye nem hallasz semmit - akkor viszont már megbuktál. Nálunk felemeled a kezed utána sisakra kell mutatni és ha első vagy akkor mész egyenesen még meg nem tudsz normális helyen állni, ha második vagy, szól az elsőnek hogy álljon meg és mész vele te is. Erre emlékeztem csak nem voltam benne biztos :) Ja és nálunk ráragasztják a füledre leukoplaszttal vagy mivel a fülhallgatót úgyhogy valszeg az nem fog a szemem elé lógni :) Nálunk a kézfeltartás az amúgy mást jelent, akkor kell ha olyan helyre érkezel ahol nem lehet előre menni és akkor jelzel hogy merre kéne fordulni.
2009. szept. 9. 17:32

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!