Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi baja van a simsonomnak? Help

Mi baja van a simsonomnak? Help

Figyelt kérdés
51ES simsonom van. Nemrég motoroztam vele, 1 hete. Ma reggel inditanám be beindsul de huzom neki és lefullad. Megin inditom megin csinálja. Karbit kitisztitottam, gyertyát megnéztem ami olyan volt hogy teteje kivolt égve de alul fekete olaj volt. Egyszer elkapta az iramot akkor ment rendesen de akkor se lehetett kihuzatni, erő megmaradt benne. Gondoltam komolyabb baja van.. Szimeringesnek gondoltam, de azt hallottam hogy akkor bese indulna, bár ez már elég nehezen indul. Meg a hangja is olyan pörgős vagy hogy mondjam. Tuti biztos voltam benne h eldugult de 2x kitisztitottam a karbit és ugyanolyan. Most az nemtudom normális volt-e hogy a gyertya menetrészén fekete olaj volt. Meg ha szimeringes volna füstölne is nem? Bár volt amikor füstölt mint a fene. Most nemtudom akkor mi baja van. Mi lehet a baja?
2013. febr. 16. 13:05
 1/4 anonim ***** válasza:
ellenőrizd a megszakító hézagot,nem e szív farsot, probálj másik gyertyát, vedd ki a levegőcsavart, mérj kompressziót nem e tört el a gyűrű, kipufogó szellőzik e rendesen, trafónak nem lett e baja.
2013. febr. 17. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 simson510 válasza:

szerintem csak szimeringes mint az atom... nehez indul füstöl.. tuti hogy falsot szív, motorolajat nézted? van benne? Ha kicsierélted a szimeringet próbáld ki úgy.. kompressziót meg lehet érezni kézzel.. nem kell hozzá "mérő"

csak fogd meg a lendkereket érezni fogod rajta.. ha simán átfordítod kézzel, úgy hogy semmi ellenállást nem érzel akkor sz*r és a motor sem megy úgy ahogy kéne... sztm próbálj egy szimering cserét , ha úgysemjó akkor dugó gyűrű ez össz vissz 3500 ft

2013. febr. 17. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
szimeringességre gondoltam, de van benne erő ugyanolyan mint volt és ezért gondoltam hogy nem az. meg ugyanugy indul pöccre, mint indult korán reggel jéghidegben 1 -re beindult és szimeringes ugytudom elég nehezen indul. De biztonság kedvéért megnézem, de erőnek kell lennie benne
2013. febr. 18. 17:58
 4/4 A kérdező kommentje:
akkor indult nehezen amikor szétszedtem a karbit és rugdostam beindult és lefulladt akkor indult de mikor hogy
2013. febr. 18. 17:59

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!