Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen első autó? Chrysler 300c?

Milyen első autó? Chrysler 300c?

Figyelt kérdés
Chrisley 300c-re gondoltam , 1éves 23.000 Km van benne meg bőr ülés stb. és durván 4,4 millió. Vagy ki milyen normálisabb dolgot tud ajánlani kb ennyiért esetleg ha kicsit több van benne nem gond. 19 vagyok , de eddig kb már 50.000km-et hajtottam minden gond nélkül , szóval tudok annyira vezetni.(Dacia , lada, zsiga , wartburg és társaik nem érdekelnek.)
2009. szept. 7. 15:16
 1/9 anonim ***** válasza:
26%

1. Ha a márkát sem tudod leírni akkor előbb azt tanulmányozd:D

2. Chrysler nem egy túl jó autó minőségileg, jól mutat, de nem nagy durranás, ennyiből inkább egy honda accord talán.

3. aZ hogy 50.000 km-t vezettél az nem jelent semmit, pont azok szokták a legtöbb balesetet okozni akik azt gondolják magukról hogy nagyon tudnak.

2009. szept. 7. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Nem nagyon ismerem a márkat--> azért kérdeztem :)

De egyik ismerősömnek van , azt mondta ,hogy jól meg minden. Az accord-on is gondolkoztam ,de fateromnak volt évekkel ezelőtt egy Honda crv-je amit újjonan vett , de 4 év után jó , hogy nem esett szét .

2009. szept. 7. 17:20
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
E merci vagy BMW 5
2009. szept. 7. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
chryslert ne, nagyon gagyi a beljese, inkább egy merci vagy bmw, de egy lexusra sem rossz gondolni
2009. szept. 7. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
bmw 5 nem hiszem , hogy beleférne , de egy 3-as az valószínű , csak arról is azt hallotam , hogy jó vezetni , meg minden de többet van szervízbe , mint garázsba . Mercedes az lehet ,hogy jó , de még egy VW passat se lehet rosz ,de azt sem ismerem tapasztalatból.
2009. szept. 7. 18:29
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
Ha végtelen a pénzforrásod akkor mindegy de ne feledd,hogy egy autóba alkatrész is kell nem csak benzín.És sokszor nem mindegy milyen minőséget kapsz és menyiért .Én amerikai kocsit nem vennék túl draga bele a matéria és szerintem is egy 3-as BMW lenne a legjobb válsztás csak egy jót kell kifogni nem egy halálra hajtottat minden teli van használt kocsikkal biztos találsz egy jót és hiresebb márka és megbizhatóbb is mint a chrysler bár az sem rosz de szerintem nics arányban a minőség az árral.Egyébként pedig a sofőrtől is sok függ ,hogy menyit tölt az az autó a szervízben.
2009. szept. 8. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
szerintem Maybach 62-est vegyél
2009. nov. 2. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Kedvenc autóm :)
2010. nov. 4. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
19 éves és Chrysler 300c...uram isten,Apád helyébe inkább egy régi swiftet vennék Neked.Előbb tegyél le valamit az asztalra,utána jampizz ilyen autókkal.
2015. ápr. 7. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!