Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Kecskeméten a Merci- gyárban...

Kecskeméten a Merci- gyárban kiadják az autókat tesztelni, ez igaz?

Figyelt kérdés
Halottam valami olyasmit hogy a munkásoknak ki adják az autókat tesztelni..csak egy bizonyos km számot le kel vele vezetniük.
2013. jan. 29. 14:51
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
hány éves vagy,hogy hiszel a mesékben
2013. jan. 29. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ez így van!


A részleteket pontosan nem tudom, de kiadják őket!

Két haverom is ott dolgozik és már mind kettőnek adtak ki kocsit.

2013. jan. 29. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hát az jó..:D Valaki a részleteket leírná?
2013. jan. 29. 15:07
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

"

"Olyan 12-13 milliós fullextrás kocsit kaptam benzinkártyával, amit 2000 kilométerig használhattam. El is mentünk vele kirándulni. Remélem lesz még több ilyen, mert nem valószínű, hogy nekem egy ilyen autóm legyen valamikor" - osztja meg örömét az egyik munkavállaló.


Mint megtudtuk, Frank Klein gyárigazgató kiadta, az év végéig minden dolgozónak lehetőséget kell biztosítani rá, hogy "megtapasztalja a Mercedes-minőséget". A cél érdekében beállítottak 40 darab kocsit, amelyeket 1 napra, vagy 1 hétre vihetnek el a dolgozók, a sorrendről egységenként sorsolnak.


A cégvezetés kér is cserébe: a hetes használatot választóknak 4-5 oldalas kérdőívet kell kitölteniük a tapasztalataikról, a jellemzően előszériás autók kezelőszerveinek működésétől a szigetelésig számos hasznos infót begyűjt ezáltal a Mercedes. A gigateszt eredményét pedig felhasználják a minőség további csiszolása érdekében.

"


[link]

2013. jan. 29. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm!
2013. jan. 29. 15:12

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!