Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Citroen Saxo 1.6 VTS motor?

Citroen Saxo 1.6 VTS motor?

Figyelt kérdés

Találtam a neten egy 2003-mas Saxo 1.6 VTS-t, viszont 98LE-s ként hirdetik.

Lehetséges ez, vagy csak elírás, és a normál 118LE-s változatról van szó?

Vagy esetleg készült ilyen motorral is?



2013. jan. 28. 13:00
 1/3 anonim ***** válasza:
Készült 98 LE-s motorral is, csak abban 8 szelep van (hengerenként 2), sokat eszik, és az elektronikájára sok a panasz hogy megbízhatatlan.
2013. jan. 28. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Ez igaz a 16 szelepesre is?


Mert én azt néztem eredetileg! Erről a 8 szelepes motorról nem sokat tudok, de ha rosszabb mint a 16 szelepes, akkor sztornó.

2013. jan. 28. 20:45
 3/3 anonim ***** válasza:
A tizenhat szelepes más világ, nagyon jól megy, igaz, talán a sima 8v alul nyomatékosabb. Nekem nagy nagy autók (biturbo V6 ill egy v8-as) mellett van egy VTS-16v, nagyon nagy élmény. Kis gokart, mellesleg 160-170-ig egészen jól megy. Ami negativum, hogy városban annyira nem takarékos, nagyobb forgalomban simán eszik egy tizest, ha nem taposom, akkor is.
2014. jan. 6. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!