Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miben különbözik z etz 250-es...

Miben különbözik z etz 250-es a 251-estől?

Figyelt kérdés

Annyit tudok hogy a váza mintha kicsit hosszabb lenne, elektronikus gyújtásúak, (tankja más)

És mik azok amik megegyeznek?


Valahol olvastam hogy nehezebb beszerezni az alkatrészeket hozzá mert ritkább, ez igaz?

Köszönöm a válaszokat előre is



2013. jan. 24. 23:13
 1/4 anonim ***** válasza:

ha minden igaz minden ugyan az kívéve amiket leírtál,Én kiegészíteném azzal hogy ezekbe talán már raktak külön olajzót,és talán a kipufogója sem hagyományos,

A váza rövidebb és erősebb

Az ülése másabb

2013. jan. 24. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A 251-es váza rövidebb, más formájú a tankja (ún. "banántank"), a két oldaldoboza, a nyerge, szögletesek az irányjelzők, téglalap alakú a hátsó lámpa, más formájú a hátsó sárvédő, változott a kipufogó, elektronikus a gyújtás. A későbbi fejlesztések során lett neki szép, műanyag farokidomja (inkább műanyag, mint szép), volt belőle aluöntvény kerékkel szerelt változat, rémlik valami borzalmas fejidom, szereltek rá Bing karburátort... Illetve biztos volt még más is, majd a szakértők megmondják, nekem ennyi rémlik.
2013. jan. 25. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Meglepő, de a henger méretezése is kicsit eltérő. Más magasságban van a kipufogószelep és a felömlők is. Kicsit másabb a vezérlése(karaktere) ebből kifolyólag.
2013. jan. 25. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
a váza az egy az egybe a kis ETZ-é,hátul 16-os kerék,elektronikus Hall jeladós gyújtás,kicsit modernebb karbi (pl.Bing),a tank jellegzetes banántank műanyag sapkával,a gyorsulása talán jobb mint a 250-esnek,a vége ugyanaz.
2013. jan. 29. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!