Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Okozhat kárt valamiben ha kb...

Okozhat kárt valamiben ha kb 200 métert hűtővíz nélkül megyek ( pl vízpumpában a folyadék hiánya )?

Figyelt kérdés
Most -5 fok van.

2013. jan. 19. 20:40
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem ...

Főleg ha nem max fordulatszámon teszed meg :)

2013. jan. 19. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A pumpának biztos nem tesz jót, de a motornak nem ártana, csak ha túlmelegedne. De miért nem teszel inkább bele vizet?
2013. jan. 19. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Elvileg nem, ennyit ki kéne bírnia, gyakorlatban jobb lenne ha tolnád.
2013. jan. 19. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Semmi baja nem lesz, 200 métert 1 perc alatt meg lehet tenni, 20-30 fokos lesz maximum a blokk. Ha olaj nem lenne benne, az más, akkor egy métert se...
2013. jan. 19. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
"Gyenge" fagyálló volt benne. Leengedtem. Ilyenkor ami benne marad esetleg itt ott az se okozhat kárt erős fagyáskor? Ez már természetesen álló helyzetben.
2013. jan. 19. 22:37
 6/7 anonim ***** válasza:
Egyszer az M1-es bevezetőjétől a Petőfi Hídon keresztül / Üllői út/ a ferihegyi gyorsforgalmiig mentem hűtővíz nélkül. Miután visszahűlt vissza raktam a lecsúszott csövet, feltöltöttem a rendszert és mentem tovább.
2013. jan. 20. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
200 méter alatt semmit sem melegszik.
2013. jan. 20. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!