Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Fiat Punto 1. -es 1.1 benzines...

Fiat Punto 1. -es 1.1 benzines nehezen indul hidegen! Help?!

Figyelt kérdés
sziasztok, az autó melegen teljesen jól jár és indul,de hidegen vagy sokat kell indítani vagy be se indul csak pörget.új gyertya van(eddig is csinálta) Ac hang van gondolom az jó!Injektorra tippelek. valakinek volt esetleg hasonló gondja?köszi
2013. jan. 18. 20:39
 1/7 anonim ***** válasza:

Csak tippelek ...hőfokjeladó ?

De ezt ugye látni kellene ....

2013. jan. 19. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Húzd le a csatit és próbáld úgy ......
2013. jan. 19. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mennyi idős az aksi benne?
2013. jan. 19. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

akksi nem egy mai játékos de működik és bikáról se megy.

ezt a jeladót merre találom?üdv

2013. jan. 20. 20:33
 5/7 Kovács Balázs Péter válasza:

Hali!


Végül mi lett a megoldás? (Sajnos nekem is ugyanez a hiba jelentkezik az autónál, pedig új a benzin pumpa, a gyertyák, az önindító /bendix/, ki van tisztítva az injektor és a gyújtásszinkron is rendben van....)

2014. jan. 30. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Bóta Tamás válasza:

Hello!

Sikerült megoldást találni a problémára? Mert nekem is előjött most ez a jelenség!

2017. máj. 3. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A folytószelepház felső részén a befecskendező szelep után van a nyomásszabályozó. Annak az a feladata, hogy álandó nyomásértéken tartsa az üzemanyagot a rendszerben. Ennek a nyomásszabályozó szelepnek van egy rugója ami ilyen idős autóknál kigyengül, így a nyomás nem épül fel hanem a szivattyú nagy részét visszaforgatja a benzinnek a tartályba.

Én egy hézagoló alátétet tettem a rugó alá és a probléma teljesen megszűnt. De a biztos a pontos nyomásmérés.

2017. aug. 11. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!