Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi a véleményetek Suzuki...

Mi a véleményetek Suzuki SX4-es autóról? Mennyire megbízható, kényelmes, jól kezelhető, könnyen törik-e, hányszor volt vele problémátok, mennyiért vettétek, ilyenek.

Figyelt kérdés

Aki esetleg kérdezné erre az SX4-re gondoltam


[link] Jpg Köszönöm a válaszokat


2009. aug. 30. 15:28
 1/6 A kérdező kommentje:

[link]


Valamiért nem jó a kérdéses kép ezaz

2009. aug. 30. 15:30
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nagymamámnak ilyen van, szerinte jó. Kényelmes, és sok a hely, meg nem túl alacsony, nem eszik sokat, és szép.

De engem is és édesapáma is kiráz a hideg, ha a volánhoz kell ülni, mert egyszerűen attól a két-két dizájnos kis "oszloptól" ami azt a kis legelsó ablakot tartja oldalt egyszerűen nem lehet kilátni rendesen. Akkora holtterek maradnak, hogy összevissza kell hajolgatni a kereszteződésben. Valamint, a 3 éves autóban (9ezer km-ert futott vele eddig nagyi) már kuplungot kellett cserélni, és ugyanolyan szutyok már most, mint javítás előtt. A szervíz szerint ez egy "gyári hibának számító bibi"... Apum rendszerint lefullad vele, pedig 25 éve vezet, nagyon jól, bármilyen autón, de azt mondja katasztrófa... De kinek mi válik be.

2009. aug. 30. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
79%

Hi!

Én anno dolgoztam a suzuki gyárban Esztergomban. Általánosságban tudok neked véleményt mondani, de h ez itt a képen milyen...azt meg kéne nézni.:P

Motorikusan elég jónak számít a suzuki. Városi autónak is megfelel a mérete miatt, a fogyasztása sem vészes. Viszont a méretéből kifolyólag már egy magasabb embenek gondjai lehetnek a kényelemmel. Főleg a hátsó ülésen. A karosszéria egyenesen szar. Volt rá példa, h selejtes lemezből nyomták a kasznit. De általában a 3. osztály jellemzi a lemezminőságet. Tudni kell még továbbá azt is, h az ajtók és ajtóperemek éleit kézzel fújják. Szal ne lepődj meg ha néha van rajt egy kis festék vagy lakkfolyás. Általában ellenőrzik, de a 11 órás műszak végén már lehet, h elnéznek 1-et 2-őt, amit lehet, h te fogsz ki...:P A szerelő üzemben is sokkal több ember dolgozik, mint más autógyárakban, ezért nagyobb a hibaszázalék is. Anno havernak pl a szalon szervízében vették észre, h nincs lenyomatékolva a bal első kereke. Ha nem lettek volna rendesek és nézik át az autót, akkor 100km után elhagyja a kereket:D. Ja! És arról nem beszélve, h a gyárnak nincs fedett parkolója. Heteket-hónapokat kinn rohadnak esőben fagyban a kocsik, míg elszállítják őket. A tavaji év végén százszámra hordták vissza nekik a selejtes kocsikat az európai piacról. Volt olyan is, ami tervezési hibás volt (nem nyílt ki az utasoldali légzsák).

Hát itt van pár dolog a márkáról. Ha normális körülmények között van használva és nem széthajtva, akkor sztem megállja a helyét. Első autónak jó:PP Családinak már sztem nem kifejezetten biztonságos.

2009. aug. 30. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
74%
Oktatómnak is ilyen van szal azon vezetek, nem túl kényelemes, a mi kocsink is van olyan kényelmes pedig az már elmúlt 10 éves. Rosszul gyorsul, váltó se olyan jó...
2009. aug. 30. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
15 29 akkor apád nem tud vezetni. Arrol nem a kosi tehet hogy szar benne a kublung valószinű nagyon gyilkolják azért szar. És az (A) oszlop téleg rossz.
2010. márc. 19. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Elekmek válasza:
A kormány és az elsőülés összehangolása nem sikerült számomra rossz az ülés pozíció, hosszútávon rendkívül kényelmetlen.
2022. máj. 16. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!