Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ha meg van a korlátozott A-m,...

Ha meg van a korlátozott A-m, és szeretném a nagy A-t is letenni, újra kell KRESZ-ből vizsgáznom, vagy csak vezetni kell járni?

Figyelt kérdés
2009. aug. 30. 14:57
 1/7 anonim ***** válasza:
70%
csak rutin és forgalmi vizsga van
2009. aug. 30. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%

Dehogyis!

Kell ugyanúgy Kresz vizsgát is tenni. Csak a tanfolyamra nem kell bejárni, ha nem akarsz. A gyakorlati vezetés is sokkal kevesebb óra lesz. Rutinból 3 óra, forgalmiból 4.

Ennyi.

2009. aug. 31. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
60%
Nem igaz, nem kell még egyszer kresz vizsgát tennie.Mivel már megvan a vizsgája motoros közlekedési alapismeretekből nem kell még egyszer levizsgáznia ugyanabból.Kresz vizsga szempontjából teljesen mindegy h 250es vagy nagyobb motorról van szó.Csak rutin és forgalom.
2009. aug. 31. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
jól összezavartatok :-( Valami fix-et légyszi!!!
2009. szept. 1. 18:04
 5/7 anonim ***** válasza:

Az utolsó vagyok.


[link]


Itt nézd meg a legalsót.Két éves A korl. vagy A1 után csak rutin és forgalom van,az is csak pár óra.

2009. szept. 2. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszi a segítséged, bár még mindig nem tiszta. Vidéken lakom, ma bementem egy autós iskolába, ott azt mondták, hogy tök mindegy, mim van (pedig hivatásos jogsim van, buszon kívül minden), akkor is újra kell kezdenem, ráadásul, ha a KRESZ nem sikerül 3.-ra sem, elveszik a többi jogsim is. Úgy látszik, ez iskola függő. Lehet, megérné Pestre menni levizsgázni...

Mégegyszer köszi.

2009. szept. 3. 17:07
 7/7 anonim ***** válasza:
anyukám pont most "korlátlanított". Alig volt pár órája, ő azon felül még elment pár órára. Kresz nincsen! Én ezt neked 100%-ra tudom mondani. Jó, persze, aki az ellenkezőt írja, az is azt hiszi, de ez tényleg biztos!!
2009. szept. 3. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!