Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Valaki állandóan kifordítja a...

Valaki állandóan kifordítja a visszapillantó tükrömet, és már nemsok minden tartja, attól félek előbb utóbb leesik. Mit tegyek? Hogyan lessen ki hogy ki az?

Figyelt kérdés
az is benne van a pakliban, hogy egy mocskos cigány, és akkor mit tegyek? hiába verem meg meg akármi, mert úgyis én ba szok rá, rendőrség szempontjából is meg úgyis agyonvernek utána. hogyan tudnék jól ráijeszteni? vagy mit tanácsoltok, hagyjam a pi csába és járjak be mindig? legszívesebben megfognám aztán kalapáccsal törném szét azt a kezét amelyikkel kifordítja a tükröt

#autó #roma #tetű #visszapillantó tükör #kifordítják a tükrömet
2013. jan. 18. 01:21
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Figyeld ki, hogy ki az, aztán páran jól verjétek meg. Azután 100%, hogy befejezi. Bár lehet az is, hogy csak egy kisgyerek, vagy az egyik haragosod, pl. szomszéd, akárki. Egx cigány sztem feltörné, ellopná, vagy legalább jól megrongálná.
2013. jan. 18. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Kendd be mézzel, vagy hagyj rajta egy cetlit, hogy úgy fogdossa, hogy ráh.gyoztál, vagy valami ilyesmi. Jobb nem jut eszembe hirtelen.

Bár azt is mérlegelni kell, hogy ha megakadályozod a visszapillantó kifordítgatását, akkor más játékot talál, és esetleg kulcsozni fog az oldalán, vagy leeresztgeti a gumikat.

2013. jan. 18. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
81%

Volt egy időszak,amikor gyakran volt szög a hátsókerekembe,de nem csak nekem,hanem a mellettem parkoló autókban is...

Fóliázott az autóm,egyszer "virrasztottam"benne,és láss csodát,jött az illető..

Éppen leguggolt,amikor kipattantam.A többire most nem térnék ki.


Ja,/mint kiderült/egy közeli gumisnál dolgozott a tag...

2013. jan. 18. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

A belső térben el kéne helyezni egy kamerát, kamerás mobilt. Feltéve, hogy nagyjából tudod mikor szokott piszkálni a tag.

Ezt esetleg ki lehet egészíteni azzal, hogy otthon készítesz egy átalakított "tűpárnát" (tűlapot) és azt felragasztod a tükör aljára. ( Tűket kicsire levágod egy átlátszó műanyag darabba rögzíted és celluxal feltapasztod ). Az, hogy a tű végét bekened-e valamivel... az már csak rajtad múlik.. :)

2013. jan. 18. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Belső kamera.aztán eldöntöd, mi a teendő. Verés, vagy más.
2013. jan. 18. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
legszívesebben agyonütném, de ha cigányról van szó, akkor ha agyonütöm vagy megyek a börtönbe, vagy agyonvernek utána, plusz még a kocsit is szétverik
2013. jan. 18. 17:19
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
A megoldás ősi ezekre a helyzetekre: METILKÉK. Egy finom por, amivel behinted a tükör hátát. A mindig picit nedves/zsíros emberi tenyér lemoshattalanul kék lesz tőle és napokig tart, míg lekopik. A korom, vagy a lézernyomtatód tonerpora is megtenné, de az csak átmenetileg feketít, nem lép vegyi reakcióba az emberi bőrrel. Hatás-ellenhatás törvénye: Minél kellemetlenebb az ellenhatás, a r.dék annál kisebb valószínűséggel fejt ki hatást a tükrödre... Ráadásul (ha szomszéd) kék tenyérrel ciki neki mondjuk Veled másnap vagy harmadnap összefutni. :D Másik tippem: kapszaicin por. (brutálisan erőspaprika erejével való napi dörzsölgetés is tökéletes) Elkezdi a bőrét órákon át csípni. Ha szemébe nyúl, wc-re megy - megsiratja azt is, hogy megszületett...
2013. febr. 3. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!