Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hogyn tudnék nyugodtabb...

Hogyn tudnék nyugodtabb maradni a forgalmi vizsgámon?

Figyelt kérdés
Most megyek a 4.-ik vizsgára. Eddig mindíg az idegességem volt a probléma. Nem vezetek még úgy, mint akinek évek óta van gyakorlata. A váratlan helyzetektől megilyedek. Ezt a vizsgabiztosok nem tolerálják. Valami jó tanács jól jönne. Köszi.
2008. jún. 2. 10:03
1 2
 1/14 anonim válasza:
100%
Hasonló helyzetben voltam, mint Te. Nekem még ráadásul kezem-lábam is remegett. Pedig oktató, azt mondta minden jól megy, ha nincs ott a vizsgabiztos. Talán ma se lenne jogsim, ha nem nézek nyugtató után. Egy szem vizsga előtt fél órával nálam bevált, egyből sikerült a vizsga.
2008. jún. 2. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Én is kétszer buktam emiatt, mert ilyenkor nem tudok rendesen figyelni. A nyugtató nem tudom, hogy jó megoldás-e, mert sose szedtem. Nem tompítja a figyelmet? Én ma már elég jól meg tudom magam nyugtatni. Csak belegondolok, hogy emiatt nem érdemes idegeskedni. Tudd, hogy képes vagy megcsinálni, és koncentrálj a vezetésre.
2008. jún. 2. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Dobj be egy felest:D

Ha tudsz vezetni nincs miért izgulni, ha meg szarul ment eddig is akkor inkább vegyél még pár órát.

Vagy maradj a bkvnál.

2008. jún. 10. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Köszi a válaszokat. Tudok vezetni, és mégis.... Most megyek vezetni, ez nem vizsga lesz. Veszek még pár órát. Mostmár a gondolattól, hogy vezetnem kell sík ideg vagyok.Kihagytam 6 hetet, hogy megnyugodjak. A jogsit pedig nagyon akarom!Remélem elmúlik az agybajom!:)
2008. jún. 11. 07:19
 5/14 anonim ***** válasza:
77%

Én elsőre átmentem mindenféle jogsiügyi vizsgán. (17 éves vok, 4 hónapja van meg.)

Nekem úgy sikerült, hogy a visszapillantóba időnként belenéztem a vizsgabiztos szemébe, mikor láttam, hogy leveszi a szemüveget, azt hittem megbuktam.Így már felszabadultan vezettem, mindegy-mindegy alapon.

Ez az első 10perc után volt,mikor vége volt a vizsgának közlik velem, hogy átmentem. Volt ám öröm!

Próbálj te is hasonló jeleket keresni a vizsgabiztoson, és csak hidegvérrel!!!!!!!!!!!!!!!

2008. jún. 19. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Köszi, Aranyos vagy! :)
2008. jún. 20. 07:30
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Felest ne dobj mert megérzik és akkor nem is vizsgázhatsz. Én azt tanácsolom, hogy próbálj meg megnyugodni gondolj arra hogy menni fog. Inkább menj kicsit lassaban mint ahogy lehet, az a lényeg ,hogy a vizsgabiztos lássa rajtad,hogy magabiztos vagy és tudod hogy mit kell csinálni. Ha olyan helyre érsz ahol nem vagy biztos benn hogy mit kell csinálni akkor kicsit lassít és próbálj logikusan gondolkodni, ha kell akkor álj meg (pl ha az autók az út szélén állnak és nem biztos hogy elférnél az sávban) Hajrá
2008. jún. 22. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Köszi! Vettem még pár órát, remélem nem hiába. Azért még izgulok, a héten vizsgázom. Szorítsatok nekem!:)
2008. jún. 23. 07:38
 9/14 anonim ***** válasza:

Mosolyogj szépen :)

Menj lassabban ha nem vagy biztos magadban, de ne bizonytalankodj! Ha vmit úgyérzel "na most jól elcsesztem megbuktam" akkor inkább csináld úgy mintha mi sem történt volna. Ilyenkor vagy az van hogy elfelejti a vizsgabiztos, vagy akár lehet nem is vette észre, vagy a harmadik eset h megbuksz. De megéri kipróbálni hátha ezen fog múlni :-)

Sok sikert

2008. jún. 25. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm Nektek a válaszokat! Örömmel mondhatom el, hogy tegnap sikeres forgalmi vizsgát tettem. Nem volt semmi gáz, a vizsgabiztos egy idősebb úr volt, kedves megnyugtató hanggal. Az oktatóm is segített, hogy az elvesztett önbizalmamat visszaszerezzem és így végre sikerült.
2008. jún. 26. 07:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!