Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Parkolókban miért nyitják rá...

Parkolókban miért nyitják rá az ajtót a másik kocsijára?

Figyelt kérdés
Miért ilyen figyelmetlenek az emberek, hogy sz@rik a másik tulajdonára, mit számít neki, ha nekigurul más kocsiján a bevásárlókocsi, mit számít ,hogy úgy száll be vagy ki, hogy odacsapja az ajtót ... (leginkább nőknél látom)

2013. jan. 17. 15:58
 1/9 anonim ***** válasza:
83%
a nők lámák
2013. jan. 17. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
én leginkább pasiknál látom
2013. jan. 17. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
63%
Legközelebb ha beparkolsz két kocsi közé,fújd ki purhabbal a falcokat,de ne a sajátodét:)
2013. jan. 17. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Mert b*romarcú emberek vannak, a kedvencem amikor ülök a kocsiban és úgy b*ssza neki az ajtót, volt hogy olyan erővel küldte neki, hogy inogni kezdett a kocsi pedig nem kis autóm volt.
2013. jan. 17. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Mert idióták.

Bár egyszer én is ráb@sztam a mellettem lévőre, mert a majdnem üres parkolóban úgy rám állt hogy alig fértem hozzá a gyereküléshez... Na ott ó volt az idióta.

2013. jan. 17. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Az a legrosszabb amikor látod hogy kínlódik de addig nem szólhatsz neki de utána csattt és neki b@ssz@. (jártam így)


De én szerintem az a legnagyobb baj (igaz sokan nem is tudnak parkolni) hogy a Tesco meg ilyeneknél amikor készítették a parkolókat kis polák lehetett a minta. :)

2013. jan. 17. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Mert köcsög barom az összes. Az én autómon is nap mint nap jönnek az új rányitások, mindig rettegek, ha ilyen helyen kell megállnom. Igyekszek széle helyet keresni, ahol csak egyik oldalról veszélyes, ott is 1 centire állni a padka mellé, hogy jó messze legyen a másik autó. Egyébként a legjobb, ha beállsz 2 helyre. Egy Tesco parkolóban, amikor áltlaában 80%-ban üres, szerintem nyugodtan lehet 2 helyre állni. Nem zavarsz senkit.
2013. jan. 17. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem 1 év alatt keletkezett 6 horpadás a kocsimon. Köszönöm szépen !
2013. jan. 18. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mert az édes szülei nem tanították meg mások értékeire is kell vigyázni.
2013. jan. 18. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!