Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyire megbízható egy...

Ez a nevem! kérdése:

Mennyire megbízható egy 5-6éves Volvo S40, vagy V50-es. Mi az ami gyakori hibája ezeknek a típusoknak?

Figyelt kérdés
1 éven belül tervezem e típus vásárlását,mi az,amire oda kell figyeljek a vásárlásnál ha hosszú utakra tervezem az autót használni?Bár sokan nem panaszkodnak rájuk.

2013. jan. 17. 11:26
 1/5 Kimi93 válasza:
Nekem hasonló korú Volvo v50-van. Nagyon szerethető autó kicsit Eddig még nem tapasztaltam hibát nála persze a rendszeres karbantartás és szerviz az szerintem elengedhetetlen. Viszont,ha valami komolyabb dolog elromlik benne (mert ugye ez is csak egy használati tárgy) könnyen fájó összegeket lehet kidobna az ablakon érte!!
2013. jan. 17. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Kimi93 válasza:
Az ülés kattogásán kívül, elégedett vagyok az autóval.* ezt még a z előzőhöz ! :)
2013. jan. 17. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Megbizható, 5-6 év még nem számit soknak.
2013. jan. 17. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm az infókat!

Igazából majdnem szinte minden autónál fejfájást okozhat egy komolyabb meghibásodás,de talán az megnyugtató lehet hogy nem fordulnak elő gyakran ilyen komolyabb hibák.

Karbantartás pedig időnként minden autónak kell,hisz enélkül nem is várhatnánk el hogy az autó megbízhatóan és tökéletesen működjön :-)

Igazából nem lenne túl sok hosszú út,de külföldről hazajáráshoz,ill vissza gondoltam.A városba járáshoz meg van egy Skoda Felícia.

Nem tudom miért,de egy Volvo mindig is a szívem vágya volt és még az is most is.

2013. jan. 17. 19:58
 5/5 anonim ***** válasza:
azért nézd meg hol gyártották...nagyon be lehet vásárolni. a mi 242 es vasunk harminc éves.. és megy.
2013. febr. 2. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!