Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Megeri venni gilera typhoont?

Megeri venni gilera typhoont?

Figyelt kérdés
Az lenne akerdesem hogy megeri-e venni piaggio(gilera) typhoont??? Azt szeretnerm inkabb tudni hogy mennyire megbizhato robogo ??? Ez egy 125 kobcentis 2000-es kiadasu p[eldany amit kineztem.
2009. aug. 29. 16:46
 1/2 anonim ***** válasza:
Gilerák nagyon megbízhatóak és strapabíróak, de hiába, ha az illető akitől veszed széthajtotta.
2009. aug. 29. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

NEkem ilyenem van, es szerintem megbízható! NEm bántam meg!Imádom! EN csak ajánlani tudom.

En egy kereskedesből vettem, adtak rá garanciát is es eddig semmi baja nem volt. (Kis esztetikai gondok, de azt olcsón es könnyen korrigáltuk..festes)

NEkem mindig azt mondták, hogy ha motort választok, ne tuningoltat vegyek, mert azok 100% hogy agyon vannak hajtva. En enyem egy lánye volt, lehet ő vigyázott rá, mert kifogástalan.

2010. febr. 18. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!