Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mernétek Saab-ot venni?

Mernétek Saab-ot venni?

Figyelt kérdés

95-96 os évjáratú Saab 9000-et nézegetek,de kicsit tartok a fenntartásától,mert mégis csak prémium kategóriás autó,ráadásul a 2.0 benzin állítólag 10 liter alatt nem eszik....


Meg nem tudom milyen hozzá az alkatrészellátás most hogy teljesen megszünt már a gyártása...



Ti mernétek Saabot venni mindennapi használatra?


Minden érdekel amit a Saabokról tudtok!

Köszi!


2013. jan. 13. 08:30
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem kell tőle félni ,én vennék simán...

Nekem tetszenek és jó vezetni is ..

2013. jan. 13. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Haveromnak volt ilyen autója de 2év után el is adta. Alkatrész nem nagyon van még bontásból se nagyon. Ha komolyabb a baja akkor egy vagyon a javittatás. Nem éri meg haveromnak elég sok pénzébe került és örült neki hogy egy pasas elvitte a meghirdetett összegért. Jól gondold meg szerintem.
2013. jan. 13. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én inkább egy Volvót vennék.
2013. jan. 13. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én vennék, de nem 9000-est, hanem a későbbi 9-5 vagy esetleg 9-3 modellt. Én megbíznék benne, mert úgy hallottam, hogy a 9-3 is az Opel Vectra alapjaira épült, és mivel a GM-hez tartozott egy időben a Saab, ezért gondolom az alkatrész nem lehet olyan vészes, mint itt előttem felvázolta valaki.

Még szalonban ültem az utolsó sorozatú 9-5-ben, nagyon tetszett!

2013. jan. 13. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
én úgyhallottam, hogy nagyon drága az alkatrész és nem is tartozik a megbízható kategóriába(bár tapasztalatom tényleg nincs, csak hallottam).Ha tetszik a saab 9000, akkor nézd meg a Fiat Cromát vagy a Lancia Themat.Van bennük sok közös dolog.Egy licenszre épülnek.
2013. jan. 13. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Az a baj h én is pont ezeket hallottam...hogy nagyon jó vezetni,klassz és erős gépek,de az alkatrész nagyon drága(ha van) és sokat fogyasztanak...

Lehet hogy az újabbak(9-5) már jobbak,de azok nem is ebben az árkategóriában futnak sajnos...

2013. jan. 13. 19:34

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!