Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Max 900e-ért milyen állapotú...

Bence21 kérdése:

Max 900e-ért milyen állapotú VW Borát vagy Golfot lehet kapni? Illetve érdemes e ennyiért venni ezek közül?

Figyelt kérdés
2013. jan. 10. 10:17
 1/8 Sn0wf0x ***** válasza:
Annyiért szerintem teljesen korrekt autót kapsz. Én 630-ért vettem B5 Passatot és semmi baja, minden flottul működik benne :)
2013. jan. 10. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom miért, de a Bora drágább, mint a Golf, pedig szinte ugyanaz a két autó. Borából 900-ért jó állapotban csak 1.6-os benzinest kapsz, Golfból ugyanennyiért pedig jó állapotú szervizkönyvest, és extrákkal jól felszereltet kapsz, akár 1.9 TDI, vagy 2.0 benzines motorral. Szóval a Golfot érdemes nézegetni ezek közül.
2013. jan. 10. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

Fő szempont nálam a biztonság,megbízhatóság, mert 2 éve volt egy balesetem és hát azóta sem hevertem ki nagyon:S


Néztem még Seat Leon-t de abból csak 1.4-es van ilyen árban meg még Focust. Szerintetek mi jöhet még szóba ezeken kívül? Illetve VW Golf 4-nek drága a javítása meg az alkatrészek hozzá?

2013. jan. 10. 11:23
 4/8 anonim ***** válasza:
Akkor vegyél Volvo S40/V40-t. Az is nagyon jó és megbizható autó, és ebben a kategóriában nemigen van biztonságosabb autó.
2013. jan. 10. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

#2, a Bora presztízs Golf, ott azt kel megfizetni. Valóban nem sok a különbség.

#4, jó ötlet a Volvo. Ők valóban foglalkoznak balesetvédelmi fejlesztésekkel. Nem csak Euro NCAP-re méreteznek. Ráadásul az S40/V40 egy jól sikerült széria, még akkor is, ha nem minden motor, váltó Volvo benne. Az egy kicsit nagyobb, mint a Bora, de nem hiszem, hogy ez gond volna.

2013. jan. 10. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
B 5.5-ös Passat az 1.9-es TDi (AFN, nem a PDTDI) motorral? Ennyiből flott állapotút kapsz.
2013. jan. 10. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
És mennyi ezeknek a fenntartási költsége illetve az alkatrészek árai?
2013. jan. 10. 14:55
 8/8 anonim ***** válasza:

Egy brit biztosító cég szerint az adott típus, az első generációs S40/V40 eléggé alacsony költségekkel bír. Persze biztosan vannak kivételek. érdemes inkább a drágább auót venni, vagy a régebbi jobb állapotút ugyan annyiért, mint egy újabbat.

Az igaz, hogy normális Volvo bontóssal még nemigen találkoztam, de biztosan van.

2013. jan. 10. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!