Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A kocsimon kerékőrrel volt...

A kocsimon kerékőrrel volt feltéve a felnim és az utolsó keréknél kitörött a minta és nem tudom használni?

Figyelt kérdés

Sehol nem lehet kapni ezt a mintázatot a környéken.

Tudnátok tippeket adni hogy hogyan lehetne leszedni? Persze ha lehet nem szivesen vágnám szétt a felnit.

A válaszokat előre is köszönöm!



2013. jan. 9. 19:26
 1/9 anonim ***** válasza:
33%
Egy nagyobb kalapáccsal püföld meg a csavart, hogy egy kicsit lazuljon, majd egy izmosabb csőfogóval (legalább 1"-os) próbálkozzál.
2013. jan. 9. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
csak az a gond hogy nem lehet fogóval hozzáférni
2013. jan. 9. 20:17
 3/9 anonim ***** válasza:

milyen kerékőr van rajta ? pl nekem ilyen van [link]

nekem a csomagoláson van valami külföldi telefonszám + kódok és elvileg lehet kérni hozzá új kiszedő csavart

"Sehol nem lehet kapni ezt a mintázatot a környéken."

nem lenne értelme a kerékőrnek ,ha legyártanának 1000db ot ugyan azzal a kulccsal szóval ne is keress :D

am milyen kerékőr ? amit linkeltem olyan csavar vagy anya? [link]

mert ha az első akkor meglehetne azt csinálni hogy középen be pontozod és elkezdek egyre nagyobb fúróval lefúrni ,de csak a fejét!! ,mert ha a fejet lefúrod akkor ugye le is tudod szedni a kereket és akkor a kiálló részt + patentfogóval vagy valamivel kitudod simán tekerni

2013. jan. 9. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
vagy még valami hogyha külső recés a kerékőr ,akkor azt is hallottam , hogy egy crova fejet ráütnek és akkor elvileg kilehet szedni,(de ezt csak hallottam 1x ) de am szerintem menny el egy gumis műhelybe mert most nézem hogy van kerékőr leszerelő készlet pl ez [link] és ilyen biztos van a gumisoknak
2013. jan. 9. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
67%
Ha nincs más, le kell fúrni! Előfúrni 4-5-ös fúróval, majd 12-es fúróval illetve akkorával amekkora a csavar átmérője lefúrni a fejét. Utána a csonkot, már fogóval is ki lehet szedni.
2013. jan. 9. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
olyan a kerékőr mint az első (Rozsaszin csomagolás). ma vettem még egy ilyen készletet mert nagyjábol ugyanugy nézett ki,de aztán nem passzolt,közbe rájöttem hogy ugyan ezt a mintázatot soha nem fogok kapni ugyhogy akkor megoldom valahogy furóval!
2013. jan. 9. 21:00
 7/9 anonim ***** válasza:
73%
Még egy lehetőség van talán! Ha van elég hely, rá lehetne hegeszteni egy anyát a végére és azzal megpróbálni kitekerni. Ennek a módszernek a hátránya, hogy a hegesztéskor keletkező szikrák összeégethetik a felnit. (gondolom alufelni.) Ez ellen vizes ronggyal lehet valamennyire védekezni. Nagyon fontos az előzőekben már említett kalapáccsal való megütés! Ha nem fér hozzá a kalapács, akkor rá kell tartani egy vastag köracélt és azt ütni izomból! Legalább 1,5 kilós kalapács kell hozzá! Az ütések hatására az összeszorult menetek és a kúp is meglazul, így sokkal könnyebb megindítani az ilyen túlhúzott csavarokat.
2013. jan. 9. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én is a hegesztés mellett vagyok. Csak a felvit először takargasd be.
2013. jan. 10. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2013. jan. 10. 09:40

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!