Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » ÜDV? Seat Alhambra 1.9 TDI...

ÜDV? Seat Alhambra 1.9 TDI 110LE a víz nagyon lassan melegszik fel termosztátot cseréltem, fűtő radiátor nem vízköves ha tud valami okosat írjon. Előre is kössz!

Figyelt kérdés
2013. jan. 2. 17:13
 1/9 anonim ***** válasza:

Ha a fűtőradiátor vízköves attól ugyanúgy melegszik csak nem fűt.Tegyél bele előmelegítőt,meddig megy fel a vízhőfok?

Mindkét hűtőcső forró?bejövő-kimenő

2013. jan. 2. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Első teled vele ? Mert nem nagyon melegedősek (hideg járású motoroknak is becézik )

Csak terhelésre melegednek ..

2013. jan. 2. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
2013. jan. 2. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ezekbe az autókba van egy ún. kiegészítő fűtés, hasonló elven működik az állófűtéshez, csak ez akkor működik amikor elindult az autó, de még hideg a hűtővíz. Ezeknél 90%-ba ezzel szokott gond lenni, és elég sűrűn meghibásodnak.
2013. jan. 2. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Még annyi hogy mivel sűrűn tönkremennek nagyon soknál javítás helyett kikötik, ezért sokan nem is tudnak róla, hogy van benne ilyen. Ez talán válasz annak a válaszolónak aki "hidegjárású" motornak nevezte.. (előző voltam)
2013. jan. 2. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Miért nem azok ?

Ezért van szükség arra amit leírtál ....

Vagy nem ......

2013. jan. 3. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Megmondom őszintén hogy autószerelő létemre ezt a szót kifejezést még nem hallottam. Persze ez nem azt jelenti hogy nem is létezik. A dízel motor amúgy is lassabban melegszik ráadásul ezeknek az autóknak nagyobb a víztere ezért van szükség arra amit írtam. (vártam volna a kérdező valamilyen megnyilvánulását legyen az egy köszi, vagy nem segített az ötlet vagy akármi... )
2013. jan. 4. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Az egy dolog ,hogy a kérdező nem reagál ...többszőr azért meg szokták köszönni ..

Én is szerelőként élem életem 24.-éve ,a diesel világba nőttem fel (nem teherautó ) amit használtam szót nevezzük szakzsargonnak .

Lehet nem hallottad de él :) Százalék arányban több dieselt javítok mind benzinest... sebezhetőbb vagyok egy benyás bringa esetén (óvatosabban állítok fel diagnózist )

De tudod kinek miben van nagyobb rutinja ...olyan nincs ,hogy valaki mindenbe profi .Ezt én is elismerem ..

2013. jan. 5. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Bocs,hogy most reagálok nem voltam gépközelben.Köszönöm mindenkinek a válaszokat!
2013. jan. 6. 15:12

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!